Şimdi Ara

[SATILIK] M4A4 Asiimov - St. AWP Redline

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
5.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Elimde satmayı düşündüğüm skinler mevcut, listem sürekli güncellenmektedir. Öncelike konuda mesaj kirliliği olmaması açısından yazacaklarımı okumanızı rica ediyorum. Fiyatları konu altında belirteceğim, gereksiz tartışmalar olmazsa sevinirim, fiyatlar pazar fiyatının ortalama %30 altında olacak.
    Öncelikle kendime ait referanslar ;

Forum Referansları
    Steam Trades Referansları
    Profil Referansları

Ödemeleri Enpara, Cepteteb ya da Ziraat Bankası üzerinden havale olarak alıyorum, detaylarını P.M. ile öğrenebilirsiniz.
    Envanterime girip oyun içinde de inceleyebilirsiniz. Steam profilim imzamda mevcuttur.

Güncel Liste (Sürekli Güncel Tutmaya Çalışıyorum)
    StatTrak™ AWP | Redline (Minimal Wear) - 465 TL --- MARKET LİNKİ
    M4A4 | Asiimov (Field-Tested) - 630 TL --- MARKET LİNKİ .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercio7 -- 13 Ağustos 2020; 13:54:36 >

• Güvenilirliğinden şüpheniz olmasın, sorunsuzca alışveriş yapabilirsiniz :)
  • Iyi satislar, CS:GO Row ne oluyor?
  • Teşekkürler,

Rest of World yani her ülkede aktive edilebilir, TR ya da RU gibi sınırlamaları olmayan gift.
  • Sercio7 S kullanıcısına yanıt
    izninle bir şey soracağım, bu ne demek oluyor? Yani mesela benim hesabım türkiyede açılmadı, o zamanlar türkiyede değildim ben. Fakat şu an türkiyedeyim ve türkiye kartı kullanıyorum, o zaman ne olmuş oluyor? Yani TR kilitli hesap ne demek?
  • sieger kullanıcısına yanıt
    TR Restricted yani TR Taglı olanlar sadece Türkiye'de aktive edebiliyor. Şuan Türkiye IP bağlandığınız için sıkıntı olacağını sanmıyorum.
    sadece IP ile alakalıysa VPN ile aşılabilir ki o?
    Zaten RU/CIS oyunları normalden ucuz olduğu için bunu VPN ile aktive eden birçok kişi var, ancak tüm risk bunu yapan kişiye ait. Takası yapan kişiler herhangi bir silinme durumunda geri iade yapmıyorlar.
    bu etkilemez ki, steame "gift revoked" diye şikayet ettiğinde zaten trade reverse ediliyor.
    Bu konuda bir bilgim yok, hiç VPN yada benzeri birşey kullanmadım. Bir oyunu geri iade durumumda olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercio7

Bu konuda bir bilgim yok, hiç VPN yada benzeri birşey kullanmadım. Bir oyunu geri iade durumumda olmadı.
    Hocam clash of clans ya da lol ile takas düşünür müsünüz?
    Tr limitli giflerle ya da skinlerle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berat0600 -- 20 Şubat 2015; 17:43:26 >
  • Hayır düşünmüyorum.
  • quote:

Hayır düşünmüyorum.
    M4A1-S | Atomic Alloy (Factory New) , Vegola nickli arkadaşımıza teslim edilmişir.
  • quote:

M4A1-S | Atomic Alloy (Factory New) , Vegola nickli arkadaşımıza teslim edilmişir.
    Kardeşim iyi satışlar, şu zamana kadar senden aldığım bir kaç şeyi yazayım bir de not ekleyim. Her türlü kefilim sana, profilim belli bana da ulaşabilirler

AWP RedLine
    AK47 RedLine
    5-6 Tane CS:GO oyun
    2-3 Tane Stattrak pistol aldım kendisinden ve almaya da devam edeceğim
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    M4A4 Asiimov FT ve P90 Asiimov MW, Y.Bilgin nickli kullanıcımıza teslim edilmiştir.
  • quote:

M4A4 Asiimov FT ve P90 Asiimov MW, Y.Bilgin nickli kullanıcımıza teslim edilmiştir.
    İtem listesi güncellendi.
  • quote:

İtem listesi güncellendi.

Alıntıları Göster
    P90 | Asiimov (Minimal Wear), JakSocket nickli kullanıcımıza teslim edilmiştir.

----------------------------------------------------------

Ayrıca; aşağıdaki itemler forum dışında takaslanmış ve liste yenilerle güncellenmiştir.
    AK-47 | Wasteland Rebel (Minimal Wear) (Pidgeon Master Stickerı mevcut)
    M4A4 | Bullet Rain (Minimal Wear)
    AWP | Corticera (Minimal Wear)
    M4A4 | X-RAY (Factory New)
    P250 | Mehndi (Factory New)
    M4A4 | Desert-Strike (Factory New)
    AWP | Redline (Minimal Wear)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercio7 -- 23 Şubat 2015; 15:33:04 >
  • quote:

Merhaba arkadaşlar,
    Elimde satmayı düşündüğüm skinler mevcut, aynı zamanda key karşılığında da takasa açıktırlar, istediğim key adetleri steam profilimde mevcuttur. Listem sürekli güncellenmektedir. Öncelike konuda mesaj kirliliği olmaması açısından yazacaklarımı okumanızı rica ediyorum. Fiyatları konu altında belirteceğim, gereksiz tartışmalar olmazsa sevinirim, fiyatlar pazar fiyatının altında olacak.

Öncelikle kendime ait referanslar ;

Forum Referansları
    Steam Trades Referansları
    Profil Referansları
    Gittigidiyor, Sanalpazar, Sahibinden gibi sitelerde de 100+ referans mevcuttur ancak steam ile alakalı satışlar olmadığından sunmuyorum.

Ödemeleri Enpara üzerinden havale olarak alıyorum, detaylarını P.M. ile öğrenebilirsiniz. Key takaslarını ise beni eklemeden, ya da yorumda bulunmadan STEAM TRADE LINKIM 'den yapabilirsiniz. Key fiyatları sabittir, nakit alımlarda ise toplu ödemelerde küçük indirimler olabilir, tekli alım için indirim talep etmeyiniz.

Skinler hakkında bildirilmesi gereken detayları varsa yanlarına yazıyorum. Envanterime girip oyun içinde de inceleyebilirsiniz

Güncel Liste (Sürekli Güncel Tutmaya Çalışıyorum)

AK-47 | Wasteland Rebel (Minimal Wear) - 50 TL
    AWP | Corticera (Minimal Wear) - 13 TL
    P250 | Mehndi (Factory New) - 13 TL (Nelu the Bear Stickerlı)
    M4A4 Bullet Rain (Factory New) - 26 TL
    P2000 | Fire Elemental (Factory New) -26 TL
    P2000 | Fire Elemental (Minimal Wear) -18 TL
    M4A1-S | Guardian (Factory New)- 13 TL
    M4A4 | Desert-Strike (Minimal Wear) - 8 TL (Cloud9 Holo ESL Sticker Mevcut)
    AWP | Redline (Minimal Wear) - 22 TL ("ShootAgainstHacking" isim etiketi mevcut) bir diğerinde ise (Nelu the Bear ve Nip ESL Holo Stickerları)

Wasteland in goruntusunu eklemeniz mumkunmu acaba? Almayi dusunuyorumda.
  • Seank kullanıcısına yanıt
    Selamlar, hocam Wasteland Rebel, Bullet Rain ve Fire Elemental FN , gece mobile görüştüğüm bir arkadaşa rezerve edildi, anca günceleme şansı bulabildim kusuruma bakmayın. Başka bir tane daha elime geçerse size dönebilirim isterseniz?
  • quote:

Selamlar, hocam Wasteland Rebel, Bullet Rain ve Fire Elemental FN , gece mobile görüştüğüm bir arkadaşa rezerve edildi, anca günceleme şansı bulabildim kusuruma bakmayın. Başka bir tane daha elime geçerse size dönebilirim isterseniz?
    Hocam bütün eşyaları bu gün almayı düşünüyorum bir indirim varsa sırf fiyatları gördüğüm için üyelik açtım. İletişime nereden geçebilirim acaba ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.