Şimdi Ara

[SATILIK] Logitech Z533 - 2+1 - Sıfır Sorunsuz Kutulu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Logitech Z533 - 2+1 - Sıfır Sorunsuz Kutulu
    ÜRÜN ELDEN FORUM DIŞINA SATILMIŞTIR.
    Fiyat : 250 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Aydın, Nazilli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Merhaba hocam öncelikle bluetooth aparatı mevcut mu ve Ankara'nın neresinden alabilirim
  • Logitech Bluetooth Adaptör elimde var hocam, aslında hoparlör ile birlikte geldi zaten. Satmayı düşünmüyordum fakat isterseniz hoparlör ile verebilirim. Adaptörü de sadece denedim ve kutusuna koydum. Sorunsuz çalışıyor. Fiyat olarak da 80 lira olur.

Yer olarak ben dikimevi metro durağına çok yakınım. Ürün kutusu ile ağır oluyor bu nedenle en fazla oraya kadar getirebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VoLVoXxX99 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam fiyatın avantajlı olduğunu düşünmüyorum çünkü 360TL'ye hepsiburada'dan 6 taksitle alınabilir. İyi satışlar
  • BizimDeniz kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım dediğiniz ürün sadece hoparlör, bende olan ürün bu:http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-z533-2-1-siyah-speaker-bluetooth-adaptor.html
    Yine de yanlışım var ise düzeltebilirsiniz. Duruma göre revize yapmayı düşünürüm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.