Şimdi Ara

SATILIK LOGİTECH Z-506 5+1 SES SİSTEMİ 200 TL.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
3
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    merhabalar;

evimde kullandığım ses sistemini, yenisini aldığım için satıyorum.

http://www.vatanbilgisayar.com/z-506--5-1-75w-rms-surround-3d-speaker.html

kozmetik olarak 10 üzerinden 9 durumundadır. sadece benim gördüğüm uydu hoparlörlerden birinde ufak bir çizik var.

teknik olarak sıfır sorunu mevcuttur. bütün kabloları tam ve hasarsızdır. konektörlerde hiç bir sorun yoktur. sıfırından farksızdır.

çok güzel bir sesi vardır markası malum. hem bilgisayara hemde tv ye uyumludur.

kutusu ve garantisi yoktur.

istanbul halkalı yada mecidiyeköy şişli civarından elden teslim edilmesi tercihimdir.

resimler temsilidir.

fiyat 200 tl.

hayırlı günler.

SATILIK LOGİTECH Z-506 5+1 SES SİSTEMİ 200 TL.
    SATILIK LOGİTECH Z-506 5+1 SES SİSTEMİ 200 TL.SATILIK LOGİTECH Z-506 5+1 SES SİSTEMİ 200 TL.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 10 Ağustos 2017; 16:7:22 >

• son indirim;

120-tl.

hayırlı günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 20 Ekim 2014; 0:13:09 >
  • Normalde kacmayacak fiyat ama su bim yuzunden suan istediginiz fiyata mumkun degil :) Yerinizde olsam biraz beklerdim. Iyi aksamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam fotoğraf koymanız mümkün mü?
  • Değil ama minör çizikler dışında hiç.bir sorunu yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı satışlar, bu sistem x530 dan iyi midir? çok benziyorlar. Ses bass vs aynı ise ya da bu sistem iyiyse buna yöneleyim. Bilgi alabilir miyim ?

EDİT: z506 daha iyiymiş hayırlı satışlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NOCHIMERA -- 16 Kasım 2015; 10:36:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.