Şimdi Ara

SATILIK #LOGITECH Z-2300 (250 TL OLDU) # SATILDI.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.

Z-2300 uydular sıfır temizlikte, sub üzerinde çizik gibi boya atması var. Sesinde, çalışmasında en ufak sorun yok.
    Kutu yok. Şehir dışı alımda gerekli paketleme yapılıp yollanacaktır.

Alışveriş geleneksel şekilde yapılacaktır.

Sahibinden linki

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-logitech-z-2300-250-tl-oldu-353338307/detay/

Z-2300 310'dan 250 TL'ye indim. İhtiyacı olan kaçırmasın.

SATILIK  #LOGITECH Z-2300 (250 TL OLDU) #  SATILDI.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piramit17 -- 9 Aralık 2016; 15:58:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• P.m

• altın gibi mübarek, hiç değer kaybetmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Discursive

altın gibi mübarek, hiç değer kaybetmiyor

Z-5300'ü 400 lirdan koymuştum ilana, 50 lira ucuzlattım. Değer kaybetti aslında Ciddi alıcılara azda olsa yardımcı olmaya çalışırım...

• Discursive D kullanıcısına yanıt
    250 300 liraya buna rakip olabilecek bir ses sistemi var mı güncel olan? 250 lira para mıdır yav bu sistem için :) 250 liranın ne değeri kaldı şu tarihte :) 70 $ :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

250 300 liraya buna rakip olabilecek bir ses sistemi var mı güncel olan? 250 lira para mıdır yav bu sistem için :) 250 liranın ne değeri kaldı şu tarihte :) 70 $ :)

Ben satıcıya bir şey demiyorum yanlış anlaşılmasın. Artık yıpranmış, yorulmuş cihazlara bile komik paralar istiyor insanlar. Biri diğerinin ilanını görüp benimki daha temiz deyip 50 lira daha yükseğe koyuyor, böyle bir döngü mevcut. Ama döviz gibi dış faktörler de var tabii.

Ben 2 tane megaworks 550 thx uydusu aldım forumdan, bir de subwooferım var kendi yağımda kavruluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

Bende 10 dk'ya satılır bu fiyata dedim ama, tık yok.

• @deathness666 nickli arkadaşa satılmıştır, kargolaması yapılmıştır. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piramit17 -- 9 Aralık 2016; 15:57:46 >
  • piramit17 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hızlı alışveriş için. Ürünü teslim aldıktan sonra referansınızı cevaplarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.