Şimdi Ara

SATILDI LOGITECH MOMO DİREKSİYON SETİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
2
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürün uzun yıllardır bende. İnternette hâlâ güncel olarak oyun oynayanlar olduğunu görünce evde yer açmak için satmaya karar verdim. Ürün üretim tarihi çok eski olduğundan oynayacağınız oyunu destekleyip desteklemediğinden emin olmanızı tavsiye ederim. Ben sadece size ürünün fiziksel olarak çalıştığını, bu konuda herhangi bir sorunu bulunmadığını taahhüt edebilirim. Uyumluluk ile ilgili bir garanti vermiyorum.

Direksiyonun herhangi bir çalışmayan aksamı, kırığı, aşınan bir parçası yoktur. Ben de ikinci el olarak almıştım ve aldığımda direksiyonu masanın altına sabitlenen bölümünde muhtemelen japon yapıştırıcısı kullanıldığını gördüm. Ben herhangi bir kırık tespit edemedim. Neden kullanıldığını bilmiyorum ama o kısım ile ilgili sorun yaşamayacağınızı garanti edebilirim. Fotoğraflarda ilgili kısım görülüyor. Söylediğim yer dışında kozmetik olarak yaşına göre çok iyi durumda, heves edip almış sonra kaldırıp bir daha kullanmamıştım.

Fiyat: SATILDI. Pazarlık ve takas yapmıyorum. Kargo alıcıdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 8 Mart 2021; 15:5:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Vay be efsane direksiyon, birde microsoft sidewinder vardı, hayırlı satışlar...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.