Şimdi Ara

Satılık Logitech Momo direksiyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
1.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Resimler ürünün kendi resimleridir, herhangi bir sorunu yoktur ama kutusuda malesef mevcut değil. O nedenle kargo yapmayı düşünmüyorum. İzmir'de elden teslim yapacağım. İzmir hava limanında ya da şirinyer de elden verebilirim.

Lütfen: 50-100TL'lik snopy direksiyonumsular ile karıştırmayın.

Satılık Logitech Momo direksiyon Satılık Logitech Momo direksiyon

Fiyat: 150TL

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

• Steam üzerinden oyun ile takas düşünürseniz 75 dolarlık oyun ile takas edebilirim.
  • Teşekkür ederim ama sadece nakit ile takas düşünüyorum. Steamde 200den fazla oyunum mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sahibinden üzerinden ilan incelediniz mi hiç?. Çünkü fiyata ciddi revize gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: For the Horde

Hocam sahibinden üzerinden ilan incelediniz mi hiç?. Çünkü fiyata ciddi revize gerekli.

ürün fiyatı dfgt ile aynı..revize şart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apdeleyt -- 21 Aralık 2013; 10:59:10 >
  • Dfgt ile ilgili link verebilir misiniz?

• Bende de var aynisi maalesef 100 lira piyasasi var ben de o yuzden satmamaya karar verdim

• Sahibinden deki ilanları örnek gösterip revize diyen arkadaşlar için link paylaşıyorum.

http://www.sahibinden.com/search.php?b%5Bsearch_text%5D=logitech+momo

Buna göre konuşursanız daha iyi olur bundan sonra.
  • Hocam PM attım, telefonunuzu gönderirmsniz?
  • Arkadaşlar ürün koltuk altına sokulup taşınacak birşey olmadığı için oraya buraya getirirmisin tarzında mesajlar atmayın lütfen. Belirttiğim yerlerin dışında bir yere getirmeyi düşünmüyorum ürünü. Satılmazsa da kenarda dursun sorun değil. Tok satıcıyım bu üründe ve bugünden itibaren fiyatında pazarlık yapmayacağım.
  • Sahibindende herkes ederinin üstünde koyar. Forumda 150 - 190 TL arası DFGT'ler satılıyor. Ben de fiyatta revize yapılması gerektiğini düşünüyorum. Hayırlı satışlar
  • Satılmazsa kenarda dursun sorun değil. Bir üst mesajımda yazdığım şeyler aynen geçerlidir.
  • ürün halen satıştamı? teşekkürler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.