Şimdi Ara

[Satılık] Logitech Kulaklık Süngerleri G230, G231, G430, G930, F450 ve G35 için (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
14
Favori
14.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: copywriter

Tam da G930'un derileri dökülmeye başlamışken iyi denk geldim.
    Az bir dolanayım bakayım, olmadı senden alırım. Ancak fiyat yüksek şimdiden söyleyeyim.
    Yapacak bir şey yok. Zaten yurtdışından alsanız vergisi vs ile gene bu fiyatlara geliyor. Tabi 50-60 gün bekleme işine saymıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Yapacak bir şey yok. Zaten yurtdışından alsanız vergisi vs ile gene bu fiyatlara geliyor. Tabi 50-60 gün bekleme işine saymıyorum.

Alıntıları Göster
    Vergisi yok, kendiniz söylemişsiniz önceki yorumlarınızda sadece bekleme süresi var.
  • quote:

Vergisi yok, kendiniz söylemişsiniz önceki yorumlarınızda sadece bekleme süresi var.

Alıntıları Göster
    Damat vergi çıkardı, hocam. Duymadınız mı? Yurtdışından gelen her şeye vergi var artık, değeri ne olursa olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Damat vergi çıkardı, hocam. Duymadınız mı? Yurtdışından gelen her şeye vergi var artık, değeri ne olursa olsun.

Alıntıları Göster
    3 dolarlık ürüne vergi olsa ne olmasa ne?
    17TL olacağına 20TL olur.

Elbette sattığınız ürün için belli bir kar marjı olacaktır, hatta olmalıdır.
    Ancak toplu siparişte (+5 adet) ek masraflarla birlikte birim fiyatı 17-TL'nin altına düşen maliyete rağmen sizin böyle bir fiyat politikası uygulamanız ve bir de kargo masrafı eklemeniz fırsatçılıktır.
    Yani şu noktada bu forum üzerinden defalarca sövdüğümüz Türk Telekom'dan pek bir farkınız kalmıyor.
    Kusura bakmayın söylemim biraz sert olacak ancak sizin yaptığınız serbest piyasa değil,
    fahiş fiyat ile haksız kazanç elde etmek

• quote:

3 dolarlık ürüne vergi olsa ne olmasa ne?
    17TL olacağına 20TL olur.

Elbette sattığınız ürün için belli bir kar marjı olacaktır, hatta olmalıdır.
    Ancak toplu siparişte (+5 adet) ek masraflarla birlikte birim fiyatı 17-TL'nin altına düşen maliyete rağmen sizin böyle bir fiyat politikası uygulamanız ve bir de kargo masrafı eklemeniz fırsatçılıktır.
    Yani şu noktada bu forum üzerinden defalarca sövdüğümüz Türk Telekom'dan pek bir farkınız kalmıyor.
    Kusura bakmayın söylemim biraz sert olacak ancak sizin yaptığınız serbest piyasa değil,
    fahiş fiyat ile haksız kazanç elde etmek

Alıntıları Göster
    Benim verdiğim fiyat 30 ile 40 TL arası burada. Zaten 20 TL kargo fiyatı çıkıyor (Sahibinden.com üzerinden alınca 7.5 TL civarı oluyor).

Şuan 7.5 TL ile 20 TL arası vergi çıkıyor, yurtdışından alınca. Vergi fiyatı artık postadaki elemanın insafına kalmış. Tabi bir de 20-30 gün beklmesi var.

Şuan yurtdışı fiyatların da 15-30 TL arası fiyatlar görüyorum (kargo hızına göre değişiyor).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper23 -- 21 Haziran 2019; 10:23:42 >

• hocam 1 takım istiyorum.
  • üründen tekrardan gelir mi hocam?
  • bi de batarya satmaya başlasanız tam olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Tsukuyomi

üründen tekrardan gelir mi hocam?
    Yeni stoklar yolda. Artık ne zaman gelirse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omara

bi de batarya satmaya başlasanız tam olacak
    Şuan batarya konusunda en düşük fiyatı 12$ olarak görüyorum. O da kargo dahil değil.

Gümrük vs. derken direk 100 lira veya üzeri olabilir. Bir de bunlar batarya olduğu için kargo bedeli epey yüksek çıkabiliyor ülkeye getirmek isteyince.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper23 -- 24 Ağustos 2019; 0:1:25 >
  • Hala satıyor musunuz ? Almak istiyorum da, ürün varsa hemen alacağım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Invencible

Hala satıyor musunuz ? Almak istiyorum da, ürün varsa hemen alacağım :)
    Şuanlık stok yok. Stok gelince buraya güncelleyeceğim.
  • g930 için lazım bana da.stoklara yakın zamanda girer mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

g930 için lazım bana da.stoklara yakın zamanda girer mi acaba?
    Şuan gümrüklerin hepsi tıkalı durum da.

Biz de malların gelmesini bekliyoruz. Tahmini bir süre yok ne yazık ki.
  • quote:

g930 için lazım bana da.stoklara yakın zamanda girer mi acaba?
    Stoklar geri geldi. Ama bu sefer kırmızı olaraktan.

@ozguradam1 @-Tsukuyomi @Invencible

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper23 -- 16 Eylül 2019; 16:10:31 >
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    Bu da g930 a tam uyumlu değil mi? Bu arada 45 tl olan fiyat ne? Verdiğiniz linklerde daha pahalı gözüküyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bu da g930 a tam uyumlu değil mi? Bu arada 45 tl olan fiyat ne? Verdiğiniz linklerde daha pahalı gözüküyor.
    Başlıktaki ürünlere gene uyumlu, tek farkı G230'nun renkleri ile geliyor. Yani kırmızı ve siyah.

Verdiğim linklerde komisyon, vergi vs. deyince fiyata ekleniyor ne yazık ki. DH'ye özel fiyat veriyorum. Ama işin sonunda kargo ile gene 65 TL civarı oluyor burada. Kargo alıcı ödemeli. ve şuan en düşük kargo ücreti 16 TL civarı. Tabi indirimli kargo kodu varsa başka.
  • Hocam hepsiburada üzerinden sipariş versem, ne zaman kargolanır? Sitede tahmini bir hafta sonrasını gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alçak Mafya

Hocam hepsiburada üzerinden sipariş versem, ne zaman kargolanır? Sitede tahmini bir hafta sonrasını gösteriyor.
    Her hangi bir problem olmaz ise genelde ertesi gün kargolamaya çalışıyoruz. Sabah veya gece ise aynı günde. Tabi Pazar günü değilse..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.