Şimdi Ara

Satılık Logitech G930 7.1 Surround Sıfır Kulaklık Satıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Ürün denenmemiştir ,sıfırdır .1 Sn dahi çalıştırılmamıştır. Sadece kutu içeriği tam mı diye kontrol edilmiştir .

ürünün bilgisi için :http://gaming.logitech.com/tr-tr/product/g930-7-1-wireless-gaming-headset

Wireless Kulaklıktır.

Fiyat : SATILMIŞTIR
    . --- TAKAS YOKTUR

şu anki fiyat olarak 460Tl dir :http://www.amazon.com/gp/product/B003VANOFY/
     Satılık Logitech G930 7.1 Surround Sıfır Kulaklık Satıldı

Alan kişi için denererek öyle gönderilecektir . Sonra herhangi bir sıkıntı oluşmaması boşu boşuna kargo masrafları oluşmaması için .
    SANALPAZAR DAN SATIŞ YOKTUR

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 25 Mart 2015; 11:19:19 >

• takip
  • Takas falan var mı ?
  • Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tr01maxi kullanıcısına yanıt
    pm bana ulaşmadı .
  • 200tl olmaz mı diyen terbiyesiz var arkadaş ne ölücülüktür bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 220 liraya 0 dan farksız g930 aldım 300 lira fiyat revize edilmesi lazım iyi satışlar
  • zaten o tip arkadaşlara hayret etmemek elde değil sanki alıcı çakıl taşıyla alıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekhmet95

220 liraya 0 dan farksız g930 aldım 300 lira fiyat revize edilmesi lazım iyi satışlar

Sıfırdan farksız ile sıfır arasında çok büyük fark var. Geçen hafta indirimle 250 TL'ye alındı bu kulaklıklar. Fiyat gayet normal.
  • O resime itibar etmeyin bence yanlış kim zararına ürün satar ? Kendi aldığı fiyat farklı o resim yeni sipariş verildiğinde kaça geliceğini gösteriyor 59.90 dolara alındı g930 lar amazondan zamanında.Siparişin resmini atarsan inandırıcı olur adın soyadın yazan sayfadaki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.