Şimdi Ara

SATILIK LOGITECH G703 LIGHTSPEED GAMING MOUSE ( 125 TL !) SWİTCH ARIZALI ÇİFT KLİK

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Giriş Ekipmanları >> Klavye & Mouse >> SATILIK LOGITECH G703 LIGHTSPEED GAMING MOUSE ( 125 TL !) SWİTCH ARIZALI ÇİFT KLİK
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    199 Mesaj
    Referanslar: 34

Katılım Zamanı
    05 Ekim 2008

Durum
    Forumda değil

Eski Kullanıcı Adı:
    Ufuk_XT

Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhabalar ;

Şuan kenarda duran beyaz renk G703 faremi çift klik sebebinden kullanamıyorum..Yeni bir omron switch ile sanıyorum ki düzelebilir.Bu yüzden uğraşmamak için yeni bir fare aldım.. Şuan ihtiyaç fazlası olarak satılıktır.. Garantisi yoktur.. Full kutu ve aksesuar olarak verilecektir.Üründe herhangi bir aşınma yoktur.

Fiyat: 125 TL dir.

İyi forumlar.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
    |
    | Motherboard (Coming Soon) | CPU (Coming Soon) | GPU (Coming Soon) | G.Skill Trident Z Neo 2x16GB B-die 3600 CL16.16.16.36 | Samsung 970 Evo Plus 1TB + Samsung 970 Evo Plus 500GB | Corsair AX850 80 Plus Titanium | EK-AIO 360 D-RGB | Phanteks P600S White | Corsair ML140 PRO RGB 3x | Corsair RGB LED Lighting PRO | Corsair K70 RGB MK.2 Low Profile Rapidfire | Razer DeathAdder Elite | Razer Destiny 2 Goliathus Mousepad | LG 27GL850-B 2K Nano IPS 1MS GSYNC | HP Color Laser Jet Pro M477FNW | ASUS DSL-AC55U | Edifier S530DW High-end 2.1 |
  • Yüzbaşı
    271 Mesaj
    Referanslar: 11

Katılım Zamanı
    04 Aralık 2013

Durum
    Forumda değil

mesaj attım
    |
    |
Reklamlar
emek server
Canlı Tv izle
Sohbet
bankalar.org
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.