Şimdi Ara

[SATILIK] Logitech G230, G231, G430 ve G930 Yedek Parçaları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
5
Favori
6.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Merhaba ürünü almak istiyorum gebze içinde oturuyorum elden alma şansım var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: james008

Merhaba ürünü almak istiyorum gebze içinde oturuyorum elden alma şansım var mı ?
    Özel mesaj atın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: james008

Merhaba ürünü almak istiyorum gebze içinde oturuyorum elden alma şansım var mı ?
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-logitech-g230-g430-g930-sag-ve-sol-mentese-yedek-parcasi-552655845/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: IzzeT T.

Usta g930 kulaklığı tutan o plastikler kırık benimde bantla tutturdum kulaklıkları siyahı varmı ve fiyatı nedir. Ayrıca süngerde lazım bana

@sniper23
    aynı dert bende de mecvut C şeklinde bi parçadan bahsediyorsunuz dimi hocam. taç şeklindeki kısıma kulaklıkların bağlatısını yapan parçalar. Nasıl yapıştırmışsam olmadı.
  • Hocam kolay gelsin. Benim G430'un kablosu ölü durumda mikrofon çalışıyor, kulaklık çalışmıyor. Kablo temin etmek mümkün müdür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMKD

Hocam kolay gelsin. Benim G430'un kablosu ölü durumda mikrofon çalışıyor, kulaklık çalışmıyor. Kablo temin etmek mümkün müdür?
    Kablo işi yapılabilir ama ben kablo satmıyorum onu söyleyeyim. Kulaklığın kullandığı kablonun boyutunu öğrenmeniz lazım. Ona göre bir kablo alıp, kopan kablo ile değiştirebilir veya kopan kablonun ucuna bir tane dupont basıp, yeni kabloya da dupont basıp, ikisi birleştirilebilir.
  • satışınız devam ediyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokberkTunc

satışınız devam ediyor mu acaba?
    Evet, hala devam ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.