Şimdi Ara

Satılık Logitech Driving Force GT - Fiyat Dustu, yeni, cok az kullanilmis, kutulu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 88 gün 9 saat 39 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • eerraayyss (4 mesaj) furkanaykac (1 mesaj) scaletti (1 mesaj) musivga (1 mesaj) aisilraa (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Diğer Donanımlar >> Satılık Logitech Driving Force GT - Fiyat Dustu, yeni, cok az kullanilmis, kutulu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    183 Mesaj
    Referanslar: 9

Katılım Zamanı
    29 Ocak 2008

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhaba arkadaslar,

Garantisi yeni bitmis Samsung Omnia i900 telefonumu ve yeni aldigim Logitech Driving Force GT direksiyonumu satiyorum. Takas da yapabilirim. Uzerine para koyarak garantili veya pasaport kayitli simfree HTC Desire, Desire HD veya iPhone 3GS almak istiyorum. Duruma gore kayitli, simlocked iPhone4 de olabilir.

Logitech Driving Force GT direksiyonum yeni alinmistir, toplamda 2-3 defa kullanilmistir, uzerinde cizik dahi yoktur, kutusu ve aksesuarlari tamdir, tarafimdan SanalMarketim'den alinmistir.

Telefonum Samsung Omnia i900'da 16 gb'dir, oldukca temizdir, garantisi yeni bitmistir, garantisi bitmeden sarj girisi ve bataryasi TELPA tarafindan degistirilmis, bakimi yapilmistir. Telefonun icinde HTCSense gorunumlu(Manilla2D) guncel custom rom vardir, oldukca kullanisli ve asiri hizli bir romdur. Telefonum asiri temizdir, gecen gun telefoncudayken dukkanin sahibi "yeni mi aldin Omnia'yi, nasil aldin ki bu modeli?" diye sasirmistir:) Ozellikle kamerasi oldukca basarilidir. Omnia telefonla beraber arac ici tutacagi, arac sarj cihazi ve icinde son Turkiye haritasi yuklu GPS programi olan 1 GB hafiza karti da veriyorum; bu duzenek ve program ile telefonunuz arabaniz icin muazzam bir GPS cihazina donusuyor:)

Fiyatlara gelecek olursak; Omnia 290 tl, Driving Force GT 190 tl, ikisini bir arada alirsaniz 420 tl:) ki forumda sadece omnia'ya 400 tl isteyen arkadaslar var:D

Resimler asagidadir:

PM'le ulasabilirsiniz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eerraayyss -- 20 Mart 2011; 15:56:43 >

|
    |

• Teğmen
    183 Mesaj

Katılım Zamanı
    29 Ocak 2008

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    Fiyat dustu, ilan guncel.
    |
    |
  • Er
    2 Mesaj
    Katılım Zamanı
    02 Eylül 2007

Durum
    Forumda değil

Fiyatlar gayet guzel, mesajim bulunsun.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj
    Referanslar: 51

Katılım Zamanı
    06 Eylül 2010

Durum
    Forumda değil

Hocam hayırlı satışlar...Amacım ilanını baltalamak değil..Ama driving force gt için istediğin fiyat biraz yüksek...Bu forumda 100,120 en fazla 150 ye satılan gördüm..Eğer indirim düşünürsen talip olabilirim...

Hayırlı satışlar....
    |
    |
  • Teğmen
    183 Mesaj

Katılım Zamanı
    29 Ocak 2008

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    Yok hocam onemli degil; ben aslinda direksiyonumu satmak istemiyorum, Omnia'min satisini cazip hale getirmek icin yaninda vereyim diyorum:) Ikisini bir arada almak istersen direksiyon 130 tl gibi bir fiyata geliyor, ki bence iyi cunku 200den fazla isteyenler de gordum ben:D

Satisa devam..
    |
    |
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    Referanslar: 2

Katılım Zamanı
    17 Temmuz 2008

Durum
    Forumda değil

takip......
    |
    |
  • Onbaşı
    29 Mesaj
    Katılım Zamanı
    16 Temmuz 2012

Durum
    Forumda değil

direksiyon gerçekten güzel görünüyor fakat 190 biraz yüksek en azından benim bütçeme göre 150 lira civarında olsa hiç düşünmeden alırım...
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Ko Cuce
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.