Şimdi Ara

Satılık LG L225WS Monitör---SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    -VGA girişli-analog giriş bulunamaktadır
    -Çizik, sorun, ölü piksel vs yoktur
    -5ms

dvi girişli monitör aldığımdan satıyorum. Ankara elden teslim edilir, diğer iller için önce havale sonra kargo,kargoyu alıcı öder...

Son Fiyat 200 TL...
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi subsonic -- 13 Nisan 2009; 19:49:08 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ANKARADAN HEP SÜPER FİYATLAR GELİYO
  • referans varsa hemen havale yapayım ya da ankaradan kim vardı yav biri bana alsa elden:)

profil gizli. mesaj sayısı :9
    nasıl önce para istiyosunuz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 11 Nisan 2009; 16:29:44 >
  • Hesabıma bir ara biri girmişti o sanırım profili gizlemiş açtım şimdi hep açıktır.
    Referansım yok evet çünkü ikinci el forumuna pek girmiyorum ancak en son fateeh33 adlı arkadaştan wii aldım.
    Alışveriş dışında tüm futbol bölümü tanır. Ankaradan elden alacak biri benim için de daha iyi olur

• quote:

Orjinalden alıntı: subsonic

Hesabıma bir ara biri girmişti o sanırım profili gizlemiş açtım şimdi hep açıktır.
    Referansım yok evet çünkü ikinci el forumuna pek girmiyorum ancak en son fateeh33 adlı arkadaştan wii aldım.
    Alışveriş dışında tüm futbol bölümü tanır. Ankaradan elden alacak biri benim için de daha iyi olur

yahu ver hocam bugün kargoya, pazartesi de ben lcd mi sen paranı al:) beni de ikinci elde herkes tanır. burda futbol bölümünün bir getirisi yok:) ne belli şu anda da profiline biri girmediği:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: hiickimse

quote:

Hesabıma bir ara biri girmişti o sanırım profili gizlemiş açtım şimdi hep açıktır.

yahu ver hocam bugün kargoya, pazartesi de ben lcd mi sen paranı al:) beni de ikinci elde herkes tanır. burda futbol bölümünün bir getirisi yok:) ne belli şu anda da profiline biri girmediği:)

Fena sağlamcısın vesselam koraycım

• quote:

quote:

Hocam anlıyorum çekinceni sonuçta tanımadığın birisiyim 9 mesajım var ve referans yok yazıyor

2005 yılından beri aktif üyeyim, dolandırıcılık yapmak için 2009 yılını beklemedim emin olabilirsin Ayrıca yerim de bellidir Sanayi ve Ticaret Bakanlığında uzman olarak çalışıyorum Tüketicinin Korunması Genel Müdürlüğünde. Pazartesi sanayi.gov.tr uzantılı mail de atabilirim.

Dediğim gibi fateeh33 rumuzlu arkadaşa sorabilirsin. Parasını yolladım hiç önce sen yolla sonra ben parayı yollayım diye bile sormadan. Yapsam orada bir çakallık yapardım Son olarak referanslarında Technics'e de sorabilirsin beni. Tabi güvenip alışveriş yapıp yapmamak sana kalmış yinede.

• fiyat super valla su an param olsa almistim eger arkadasin dedigi gibiyede aliridim. yani mail felan atiyor ya da benim arkadas vardi ankarada ona aldirttirirdim hayirli satislar hocam fiat gercekcen cok uygun hemde 22'' icin
  • quote:

quote:

quote:

Hocam anlıyorum çekinceni sonuçta tanımadığın birisiyim 9 mesajım var ve referans yok yazıyor

2005 yılından beri aktif üyeyim, dolandırıcılık yapmak için 2009 yılını beklemedim emin olabilirsin Ayrıca yerim de bellidir Sanayi ve Ticaret Bakanlığında uzman olarak çalışıyorum Tüketicinin Korunması Genel Müdürlüğünde. Pazartesi sanayi.gov.tr uzantılı mail de atabilirim.

Dediğim gibi fateeh33 rumuzlu arkadaşa sorabilirsin. Parasını yolladım hiç önce sen yolla sonra ben parayı yollayım diye bile sormadan. Yapsam orada bir çakallık yapardım Son olarak referanslarında Technics'e de sorabilirsin beni. Tabi güvenip alışveriş yapıp yapmamak sana kalmış yinede.

Bence bu muhabbetlere gerek yok, benim profilim belli ikinci elde. en çok referansı olan ilk 20ye girerim herhalde bilgisayar ve parçaları kısmında. 2 yılda yüzlerce alışveriş yaptım. sanayi uzantılı maile gerek yok, malınıza güveniyorsanız gönderin sorun yoksa 200 lira için şu profilimi satacak değilim herhalde. technics kefil olurum derse ayrı tabi:) sorun halinde 200 lirayı karşılayacaksa güvenirim:) ben size 10 kişi söylerim bana kefil olabilecek.. şimdiye kadar çoktan monitör gelmiş ücret yatmış olurdu mantıklı olup teklifimi kabul etseydiniz neyse hayırlı satışlar.

• Hocam hakikaten fazla uzadı, sonuçta ben tacir değilim mal alıp satmıyorum yada üretmiyorum ki ben malıma güveniyorum diyeyim LG monitör işte sorunsuz. Şehir dışı için önce para sonra monitör dedim uyuyordur yada uymuyordur. Bende alıcı olsam sizin istediğiniz şekilde isterim ancak gelin görün ki açıkcası biraz tok satıcıyım satılmasada olur o yüzden şartlarım esnek değil. 200 YTL önce para.
    Hepsi bu, anlayışınız için teşekkür ederim...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.