Şimdi Ara

Satılık Lenovo Yoga 13, i5 3337u, 22 Ay Garantili [Satıldı]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Henüz 2 ay önce satın almış olduğum Lenovo Yoga 13 bigisayarımı satıyorum. Üzerinde en ufak bir kılcal çizik dahi yoktur, 22 ay garantisi devam etmektedir. Ürün faturalıdır, Vatan Bilgisayar'dan alınmıştır. Şu an Teknosa'da satılan bu ürün (i5 3337u işlemciye sahip olan) 2700 TL'ye satılmaktadır, ben de fiyatı ona göre ayarlamaya çalıştım. Ki kutusunda, ilk günkü gibi teslim edeceğim. Alışverişin İstanbul içi elden yapılması benim de alıcının da yararına olacaktır.

Eminim bilgisayar hakkında fikriniz vardır ama ben yine de bahsedeyim:

Ultrabook kategorisinde olan bu bilgisayar, 1.8 GHz Intel Core i5 (3337u) işlemciye, 128 GB SSD ye, 4 GB RAM'e ve Intel HD Graphics 4000 ekran kartına ve 1.5 kg ağırlığa sahiptir. Dokunmaktik ekrandır ve aşağıda sayacağım 4 moda sokulabilmektedir: Klasik dizüstü modu, stant modu, çadır modu ve tablet modu. Bilgisayarı diğer 13.3 inch ultrabooklardan ayıran en önemli özellik bence çözünürlüğüdür: 1600 x 900 çözünürlüğe sahiptir. Üründe şu an Windows 8.1 yüklüdür.

Fiyat: 1850 TL
    İster Sanalpazar'dan peşin fiyatına taksitle 1900 TL'ye alın, isterseniz de nakit 1850 TL.
    Sahibinden linkine de buradan ulaşabilirsiniz.
    Not: Alıcı gibi aslında ben de ürünü elden teslim etme taraftarıyım.

Şimdiden alıcıya hayırlı olsun diyorum.

SATILDI.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joseph Writer -- 18 Aralık 2013; 10:58:51 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• fiyat güncellemesi yapıldı.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.