Şimdi Ara

SATILIK LENOVO LEGİON 5 AMD+RTX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILIK LENOVO LEGİON 5 AMD+RTX

Ocak 2020 de media markt dan aldığım Lenovo Legion 5 laptopumu satıyorum. 2.5 sene civarı garantisi var aletin. Faturası kutusu ve alım sırasıda verilen Mcafee kodları duruyor. Cihazın görsel olarakta çalışma anlamında da hiçbir sıkıntısı yok. Zaten oyun amaçlı almamıştım, toplam 10 saat felan oyun oynamışımdır, daha çok 3D modelleme için kullanıldı. Performansında da çok memnunum ancak taşıması daha rahat olması için ve pilde uzun süre kullanabilmek amacıyla m1 mac almak için satıyorum

Özellikleri:

Amd Ryzen 7 4800h İŞLEMCİ

Nvidia RTX 2060 6 GB VRAM EKRAN KARTI

16 GB RAM

1TB HDD + 256 GB SSD DEPOLAMA

144 Hz 15.6" FULL HD EKRAN

İsteyen arkadaşlara pm veya telefon numarası paylaşılması durumunda whatsapp üzerinden detaylı fotoğraf gönderebilirim. İstanbul içi elden teslim edebilirim. Ufak bir pazarlık payı vardır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 13500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 1 Ocak 2023 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Hocam satilikmi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İstanbuldayim

• 16.000 tl fiyat verebilirim

• Oğluma Legion 5 almak istiyorum. Ama sıfır almak bu fiyatlardan sonra haddimize değil. Rtx 2060 da olur GTX 1650 de olur. İndirimli veya temiz Legion 5 bulabileceğim bir yer bilen yada satan birisi varsa yardımınıza ihtiyacım var. Şimdiden ilgilenen herkese teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.