Şimdi Ara

Satılık Lenovo E480/ i5 8250U CPU/16GB RAM/256GB NVME 970 EVO SSD/14'FHD Notebook

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
1
Favori
103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • bkadem (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Satılık Lenovo E480/ i5 8250U CPU/16GB RAM/256GB NVME 970 EVO SSD/14"FHD Notebook
    Thinkpad serisini bilen bilir, hem klavyesiyle hem de verimliliğiyle üst sıralarda yer alır.

Garantisi Mayıs 2020'de bitti. Notebook'un hiçbir fonksiyonel sorunu yok. Gerçek 4 çekirdekli 8nci nesil i5 8250u işlemcisine sahiptir. Ram'i 8'den 16'ya yükselttim. İçindeki Sata SSD'yi Samsung 970 EVO NVME SSD ile değiştirdim. Tam bir pro mühendis notebook'una çevirdim. Ekranı Full HD'dir. Kozmetik olarak 10 üzerinden 9.5 alır. 0,5 puan kırmamın nedeni de görmek zor olabilir 3ncü resimde sol üst tarafta çerçeve de bir çatlak oluşmuş. Nasıl olduğunu bende bilmiyorum ama hiç bir zararı olmadığı için çerçeveyi değiştirmeye hiç uğraşmadım. Fiyatta bu yüzden 100 TL düştüm. İstanbul Kadıköy - Mecidiyeköy civarı içi elden teslim edilir.

Tam modeli E480 20KN'dir. İnternetten diğer özelliklerine bakabilirsiniz. Notebookla birlikte 100 TL civarında satılan HP notebook sırt çantasını da veriyor olacağım.

Pazarlık yoktur. Pazarlık mesajları atarak ne siz ne de ben vakit kaybetmeyelim.

Resimler için www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-lenovo-e480-i5-8250u-cpu-16gb-ram-256gb-nvme-970-evo-ssd-14-fhd-892618656/detay/
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 4200 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Beyoğlu Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
    |

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.