Şimdi Ara

SATILIK League of Legends TR Serverinde geçerli 8750 ve 13250 RP

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. TR Serverinde geçerli olmak üzere RP satışım başlamıştır.
    8750 RP 100 TL
    13250 RP 150 TL
    Fiyatlar son fiyattır. Alınık RP'lerdir KESİNLİKLE ban riski yoktur. Bulunduğum ilde elden satış olur. Onun harici Ziraat ve İş Bankası Havale veya EFT şeklinde ödemeleri alıyorum. Fiyata pahalı diyecekler hiç yazmasınlar 90-100 cü dolandırıcılar ile iş yaparlarsa sevinirim. İlgilenenler mesaj yoluyla iletişime geçebilir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• 13krp kendiniz alsanız 10tl civarı farkediyor zaten onun için bu riske değer mi?
  • RP'ler playstore da pahalanmış gerçekten bu fiyata kadar cıktıgını ilk defa görüyorum, fiyatlar ps göre uygun görünüyor ama illaki pazarlık yapmak isteyen olucaktır iyi satışlar.
  • Merhabalar evet RP fiyatları gerçekten pahalı ama 8750 değil de 13250 de cuzi miktar indirim olabilir. Teşekkür ederim sağolun
  • Konu günceldir. Güncel stok 23x 8750 RP , 12x 13250 RP
  • Hayır henüz satış yok. Çalıntı kart diyen arkadaşım ispatla bana hadi yok ispatlayamıyorsan karı gibi çamur atma hadi bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önce RP'yii alabilirsem sonra havale gönderebilirim.
  • Hocam ben bana güvenin diye bir şey demiyorum. Benim kaynağım güvenilir beni diğer dolandırıcılar gibi karıştırmayın diyorum. Forumda hiçbir şekilde dolandırıcılık mevzum yok adam bana dolandırıcı diyor. Ben zaten sıfır risk demiyorum ama ben kendi hesabımda da aynı RP'yi kullanıyorum memlekette sattığım arkadaşlarda da bugüne kadar hiçbir sıkıntı çıkmadı
  • ARKADAŞLAR BAZI KULLANICILARIN ÇAMUR ATMA VE KARALAMALARINDAN DOLAYI GINA GELDİ VE SATIŞ YAPMAMA KARARI ALDIM. BUNDAN SONRA SATIŞ OLMAYACAKTIR. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM İYİ FORUMLAR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.