Şimdi Ara

Satılık Kingston Ssd 240 GB V+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
3
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba, ürün envy notebookta dahili disk olarak kullanılmış olup sorunsuzdur.

Fiyat 150TL dir.

Sıralı okuma: SATA Rev. 3.0 - 535MB/s SATA Rev. 2.0 - 280MB/s
    Sıralı yazma: SATA Rev. 3.0 - 480MB/s SATA Rev. 2.0 - 260MB/s

Satılık Kingston Ssd 240 GB V+Satılık Kingston Ssd 240 GB V+

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RVoyager -- 24 Aralık 2018; 20:55:13 >

• 100 lira olur mu hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 28 Aralık 2018; 23:26:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

100 lira olur mu hocam.
    olsa 100 yazardım herhalde
  • Ölücülükte son nokta olsa gerek. 240 gb ssd icin 100 lira teklif etmek :) Fiyat güzel hayırlı satışlar hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel fiyat. Hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: marowak

Bu mesaj silindi.
    Haklı olabilirsiniz, elimdeki para bu kadar olduğu için sadece teklif sunmak istedim. Burada bir art niyet aramayın boşuna. Size ve arkadaşa iyi alış verişler dilerim.

Bu arada bu başlık ilanı ile ilgili değil ama yazayım. Birçok ilanı inceledim, ikinci el bölümindeki uzun süre kullanılmış/posası çıkmış ürünlerin %80'i ürünün sıfır fiyatı ile, yine ikinci el bölümündeki kutulu sıfır ürünlerin de garantili sıfır mağaza fiyatlarından çok daha pahalıya satıldığını da unutmayın bence. Hiç bu konuda tepki koyanınız oldu mu acaba :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 6 Ocak 2019; 12:31:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hard Disk Sentinel görüntüsünü atarsan alabilirim hocam . istanbul elden teslim alabilirim yoksa kargo ücretini bana yansıtırsın alırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.