Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SATILIK Kingston 120GB HyperX 3K SSD ***UCUZ***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Veri Depolama >> SATILIK Kingston 120GB HyperX 3K SSD ***UCUZ***
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      2639 Mesaj
      Referanslar: 127

Katılım Zamanı
      20 Mayıs 2005

1 Not
      21 Kasım 2013 20:33:43 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      ARKADAŞLAR ELİMDE 2 ADET Kingston 120GB HyperX 3K SSD VARDIR. İKİSİDE TÜRKİYE ÜRÜNÜDÜR VE GARANTİLERİ VARDIR. İKİSİNİNDE JELATİNİ DAHA AÇILMAMIŞ ŞEKİLDE TARAFINIZA GÖNDERİLECEKTİR. YANİ ANLAYACAĞINIZ MAGAZADAN ALDIGINIZ NASILSA BUDA O SEKİLDEDİR. TÜRKÇE KULLANIM KLAVUZLARI İLE BERABER YOLLANACAKTIR.

ÖZELLİKLERİ VE EN UCUZ FİYAT :http://www.ucuzuburada.com/ProductDetails.asp?productid=18921&ref=akakce&v=1.34

YUKARIDAKİ FİYATA KARGODA EKLENECEKTİR. BENDE KARGO ÜCRETSİZDİR.

Disk Kapasitesi : 120 GB
      Okuma Hızı MB/s: 555 MB/s
      Yazma Hızı MB/s : 510 MB/s
      Boyut (inç) : 2.5 inch
      Bağlantı Özellikleri: SATA 3.0

FİYAT : 200 TL'DİR.(YURTİCİ KARGO İLE KARGO DAHİLDİR.)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagataybas -- 16 Kasım 2013; 17:33:31 >

|
      |

ALIŞVERİŞ KURALLARIM
      -Kesinlikle yaşı ufak kişiler ile alışveriş yapılmaz.
      -Eğer alınacak üründe satıcının üyelik tarihi benden eski ve referansı benden fazla ise önce ödeme yaparım, aksi halde önce ürünü isterim.
      -Takasta yine yukarıdaki koşul geçerlidir.
      -Yeni uye olmus uyeler uzerime ev dahi yapsalar rehin olarak alisveris yapilmayacaktir. Bosuna mesaj yazmasinlar.
      -Profili kapali olan uyelere ne urun satilacaktir nede alinacaktir. Bosuna mesaj yazmasinlar.
      -Kurallar bu kadar basittir. Bu kurallara uymak istemeyen ne benden mal alsın nede bana mal satsın.

• Teğmen
      196 Mesaj
      Referanslar: 20

Katılım Zamanı
      20 Kasım 2005

Durum
      Forumda değil

18 Kasım 2013 01:10:56
      2 SSD'den 1'ine talibim

Alışverişlerim: Zeus --> GT5 Alındı | ygultekin82 --> PES 2009 Alındı | Cytosol --> GTA IV Alındı | Michael Kenji --> COD:MW2 & Uncharted2 Alındı | yado1907 --> GoW Collection Alındı | AurorAbeam --> Dark Evo ( Fatal1ty 550W ) Kasa Satıldı | Misti --> Monster Beats Audio By Dr. Dre Kulaklık Alındı | mehmet141 --> HTC ONE X Satıldı | ereneren --> PS3 Satıldı | @ehlikeyf --> Samsung Monitör Satıldı | cagataybas --> KINGSTON SSD Alındı | bigbooss --> HTC Desire X Satıldı | Evrekas --> iPod Shuffle Satıldı | mArio4BJK --> FIFA 14 Alındı | bigbooss --> Desire X Satıldı | idasegen --> Thermaltake Oyuncu Kulaklığı Satıldı | umdt --> PS3 Super Slim Satıldı | redkid06 --> HTC One Mini 2 Satıldı | sekrolan --> GTA V Satıldı | teornek --> ASUS T100 Satıldı | Krowner --> FIFA 15 Satıldı | DisCoVeRY06 --> General Mobile Android One Satıldı | ereneren --> PS4 Satıldı | SegateMaduru --> iPad mini Satıldı | tiff --> Sony MP3 & Kulaklık Satıldı
    • Yarbay
      2639 Mesaj

Katılım Zamanı
      20 Mayıs 2005

1 Not
      18 Kasım 2013 01:12:22 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Vantage Point

2 SSD'den 1'ine talibim

yollayalım ustad. cuma gunu istanbuldayım ozelden yazıyorum...
      |
      |

ALIŞVERİŞ KURALLARIM
      -Eğer alınacak üründe satıcının üyelik tarihi benden eski ve referansı benden fazla ise önce ödeme yaparım, aksi halde önce ürünü isterim.
      -Yeni uye olmus uyeler uzerime ev dahi yapsalar rehin olarak alisveris yapilmayacaktir. Bosuna mesaj yazmasinlar.
      -Profili kapali olan uyelere ne urun satilacaktir nede alinacaktir. Bosuna mesaj yazmasinlar.
      -Kurallar bu kadar basittir. Bu kurallara uymak istemeyen ne benden mal alsın nede bana mal satsın.
    • Teğmen
      196 Mesaj
      Referanslar: 20

Katılım Zamanı
      20 Kasım 2005

Durum
      Forumda değil

18 Kasım 2013 01:27:42

Hocam bizim özel mesaj işi çok karıştı

Yarın halledelim kısmetse, sistemi yeni kuruyorum ve biraz sabırsızlık var.

Hayırlı satışlar, kolay gelsin...

@cagataybas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vantage Point -- 18 Kasım 2013; 1:28:21 >
      |
      |
      Bahsedilenler: cagataybas

Alışverişlerim: Zeus --> GT5 Alındı | ygultekin82 --> PES 2009 Alındı | Cytosol --> GTA IV Alındı | Michael Kenji --> COD:MW2 & Uncharted2 Alındı | yado1907 --> GoW Collection Alındı | AurorAbeam --> Dark Evo ( Fatal1ty 550W ) Kasa Satıldı | Misti --> Monster Beats Audio By Dr. Dre Kulaklık Alındı | mehmet141 --> HTC ONE X Satıldı | ereneren --> PS3 Satıldı | @ehlikeyf --> Samsung Monitör Satıldı | cagataybas --> KINGSTON SSD Alındı | bigbooss --> HTC Desire X Satıldı | Evrekas --> iPod Shuffle Satıldı | mArio4BJK --> FIFA 14 Alındı | bigbooss --> Desire X Satıldı | idasegen --> Thermaltake Oyuncu Kulaklığı Satıldı | umdt --> PS3 Super Slim Satıldı | redkid06 --> HTC One Mini 2 Satıldı | sekrolan --> GTA V Satıldı | teornek --> ASUS T100 Satıldı | Krowner --> FIFA 15 Satıldı | DisCoVeRY06 --> General Mobile Android One Satıldı | ereneren --> PS4 Satıldı | SegateMaduru --> iPad mini Satıldı | tiff --> Sony MP3 & Kulaklık Satıldı
    • Yarbay
      2639 Mesaj

Katılım Zamanı
      20 Mayıs 2005

1 Not
      18 Kasım 2013 01:36:50 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Vantage Point

Hocam bizim özel mesaj işi çok karıştı

Yarın halledelim kısmetse, sistemi yeni kuruyorum ve biraz sabırsızlık var.

Hayırlı satışlar, kolay gelsin...

@cagataybas

1 adet verilmiştir. hayırlı olması dileği ile....
      |
      |

ALIŞVERİŞ KURALLARIM
    • Çavuş
      92 Mesaj
      Referanslar: 10

Katılım Zamanı
      28 Haziran 2008

Durum
      Forumda değil

2 Not
      22 Kasım 2013 23:38:45

Özel mesaj gönderdim.
      |
      |
      Bahsedilenler: cagataybas

• Yarbay
      2639 Mesaj

Katılım Zamanı
      20 Mayıs 2005

1 Not
      23 Kasım 2013 23:05:39 Konu Sahibi
      satılmıştır hepsi aradaşlar... yenileri geldiginde yazarım burdan... :)
      |
      |

ALIŞVERİŞ KURALLARIM
    • Çavuş
      42 Mesaj
      Katılım Zamanı
      30 Kasım 2011

Durum
      Forumda değil

24 Kasım 2013 15:13:29
      Aynı ürünler Gelince 1 Tane Rezerve Et lütfen Bana pm den tel atıyorum ve ulaşırsan sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuSKuNReiS -- 24 Kasım 2013; 15:15:42 >

az gezen hiç uyumayan biriyim ve hayat çok sıkıcı ve stresli geldiğin için oldukça sinirliyim
    • Yarbay
      2639 Mesaj

Katılım Zamanı
      20 Mayıs 2005

1 Not
      24 Kasım 2013 16:08:10 Konu Sahibi

tabiki hocam aldım numaranızı... haber verecegim...
      |
      |
      SuSKuNReiS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ALIŞVERİŞ KURALLARIM
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.