Şimdi Ara

Satılık Kinect 250TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kinectimi yeterli yerim olmadıgı ve oyunlarına para vermek istemedigim için(malum öğrencilik ) satmaya karar verdim.

*Kinect (tertemiz hiç bir sorunu yok sadece içinden çıkan Kinect adventures oyununu bitirdim.makina neredeyse hiç dısarda kalmadı oynadıktan sonra tekrardan kutusuna kaldırdım sürekli.makinanın ilk sahibi benim)

*Kutu içeriği tam.adaptörü vs. tertemiz duruyor.

*Kinect Adventures oyununun üzerinde PAL yaziyor ama bütün paket içerigi RF diye biliyorum.

Alıcak arkadasa simdiden hayırlı olsun...

FİYAT:250 TL
    Ayrıca oyun +para seklinde takas da yapabiliriz.Aradıgım oyunlar: AC serisi Fable serisi cod forza vs. popüler oyunlar hack n slash oyunlar olabilir

İstanbuldan elden alabilirsiniz.diğer illere önce para sonra kargo seklinde yaparız.

Harun YAVUZ)
    GSM: 531 379 58 39 (mesaj yolu ile ulasırsanız daha rahat olur telefon ağrızalı cızırtılı oluyor konusmalar )

İstage baglı resim ekleyebilirim....

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• Arkadaşa ürünü 1 ay kadar önce ben satmıştım. Ürün bahsi geçtiği gibi bütün xboxlarla uyumludur ve adaptöre ihtiyaç duymaz.

Hayırlı satışlar
  • pal yada ntsc fark edıyormu kınectlerde xboxa olan uyumlulugu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azel -- 19 Haziran 2011; 18:19:30 >
  • farketmiyor :)
  • müdür ayın başını bekleme şansın vamıdır. ben almak istiyorum ürünü.

ayrıca en can alıcı sorun şu. fwli 120 gb elite kosolda kullanma şansım varmı kinecti. orjinal cd takınca paket olmayalımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdii2307 -- 26 Haziran 2011; 12:46:34 >
  • eğer satılmazsa alabilirsiniz.oyun konusunda korsan oyun alırsınız
  • Pm.
  • WoW HELLSCREAM nickli arkadasa satılmıstır.hadi bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.