Şimdi Ara

Satılık Key - Adet 7.20TL Stock (335)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
3
Favori
6.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Selamlar satılık 421 anahtar bulunmaktadır ödemeler icin enpara kullanıyorum.

Steam linki :http://steamcommunity.com/profiles/76561198104626495/

Ekledikten sonra buradan kendi nickinizi mesaj atarsanız kabul edebilirim onun dısında arkadaslık isteklerini kabul etmiyorum her gün bi ton arkadaş isteği geliyor.

Bu konu altında bir çok satışım mevcutdur konu baltalanmazsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zweiche -- 8 Mart 2018; 12:57:45 >

• Arkadaş güvenilir kendisiyle 200 tllik alışverişim oldu ve parayı ilk ben gönderdim o da 10 dakika içerisinde silahları gönderdi. Şimdiden hayırlı satışlar
  • 475 verebilirim, olmaz ama olurda eserse pm Kelebek Bıçak | Solgun
  • arkadaslar marble fade satıldı
  • up arkadaslar, Bıçağı ilk vermiyorum böyle saçma tekliflerle gelmeyin kendinizinde benimde zamanımızı boşa harcamayın. Siz ne bana ne middlemane guvenemiyorsanız zaten bu forumda sacma sapan vaktinizide harcamayın.(İsim vermek istemedigim birkac kullanıcıya ithafen yazıldı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zweiche

up arkadaslar, Bıçağı ilk vermiyorum böyle saçma tekliflerle gelmeyin kendinizinde benimde zamanımızı boşa harcamayın. Siz ne bana ne middlemane guvenemiyorsanız zaten bu forumda sacma sapan vaktinizide harcamayın.(İsim vermek istemedigim birkac kullanıcıya ithafen yazıldı)

hayırlı satışlar hocam,alıcı değilim de ancak middleman nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

quote:

Orijinalden alıntı: zweiche

up arkadaslar, Bıçağı ilk vermiyorum böyle saçma tekliflerle gelmeyin kendinizinde benimde zamanımızı boşa harcamayın. Siz ne bana ne middlemane guvenemiyorsanız zaten bu forumda sacma sapan vaktinizide harcamayın.(İsim vermek istemedigim birkac kullanıcıya ithafen yazıldı)

hayırlı satışlar hocam,alıcı değilim de ancak middleman nedir?

hocam forumda 5 seneyi askın butun forumun tanıdıgı bazı arkadaslar var , onlar arabulucu oluyor biz rica edersek , alıcı parayı onlara , satıcıda bıcagı ona veriyor daha sonra middleman karsılıklı aktarıyor. Tesekkur ederim bu arada
  • zweiche Z kullanıcısına yanıt
    Hayırlı satışlar middleman'e güvenmeyen adam dolandırıcıdır.
  • Sahte middleman dolu ortalık dikkat edin!.M9 bayoneti satarken örnek gösterilen middleman ların hepsi fake hesaptı.
  • NooBy kullanıcısına yanıt
    yok hocam bende sieger ekli zaten tanırım steam id'si falan da kayıtlı , istedikleri kadar sahte gelsinler :)) teşekkür ederim yine yorumunuz için
  • yeni skinler ve bıçaklar geldi arkadaslar
  • 500 Tane Key Stok eklenmiştir
  • arkadaş forumda tanıdıgım en güvenilir arkadaşlardandır. Sıkıntısızca alış-veriş yapabilirsiniz
  • arkdaş güvenilirdir daha önceden de alışverişlerim olmuştur.. İyi satışlar
  • +rep

Önceden rezerve ettiğim için listeye koyma gereği duymamış sanırım, Huntsman Vanilya aldım. Parayı önce gönderdim 2.5 dk sürmedi geri dönüşü :)

Teşekkürler tekrar
  • kayganz kullanıcısına yanıt
    aynen hocam sizde sagolun :)
  • 5.75 den key 500 kadar key stoğu eklenmiştir
  • Hızlı ve sorunsuz alışveriş için teşekkürler.
  • ben teşekkür ederim :)
  • Liste Güncellenmiştir
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.