Şimdi Ara

SATILIK KAYITSIZ HUAWEI P30 PRO VE EKSTRALAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihaz 2020 Ocak ayının son gününde arkadaşım tarafından Dubai'den alınmıştır. Faturaları kutuları durmaktadır. Kutu içeriği tamdır. 40W Hızlı şarj aletinin jelatini bile durmaktadır. Kulaklık test amaçlı 1 kere kullanılmış ve geri kaldırılmıştır. İğne, kitapçıklar vs. hepsi kutu içeriğinde mevcuttur. Uluslararası 1 sene garantisi vardır, Huawei Türkiye ile konuştuğumda bunun geçerli olduğunu, Dubai faturası ile de 2 sene içinde bir sorun olduğunda yine destek verileceğini söylediler.

256GB dahili hafıza ve 8GB Ram olan modeldir. Siyah renktir ve iki hatlıdır.

Cihazın yanında hediye olarak orijinal Huawei Type-C 10000Mah Powerbank verilmiştir. Hiç açılmamıştır etiket üzerindedir. (200TL civarında olması lazım). Alan kişiye bunu da hediye edeceğim.

Cihaz Dubai modeli olduğu için üstü jelatinli ve içinden şeffaf silikon kılıf ile gelmiştir. Ek olarak, armor kılıf vardır yaklaşık 80tl ye almıştım. Yüzüklü ve magnetli onu da hediye edeceğim.

Yaklaşık 4.5 ay kadar kullanıldı. Satma nedenim pasaport kaydı yapamadığım içindir yoksa cihazdan çok memnunum. Korona nedeniyle uçuşlar yasaklanınca planlı olan seyahatimi iptal ettim ve ülke dışına çıkamadım bu yüzden pasaport kaydı yapamıyorum. Fotoğraflardan da göreceğiniz üzere sıfır gibidir. Nokta hatası yoktur.

Yine Türkiye'den cihaz ile kullanmak için Huawei FreeBuds 3 Bluetooth Kulaklık (beyaz renk) almıştım. Hiç açmadım hem jelatin hem etiket üstünde iki sene Huawei Türkiye garantili. Cihazı alacaksanız 650 TL'ye bu ürünü de verebilirim.

Fiyat: 4250 TL Pazarlık yoktur. Telefon şu an kullanılmıyor. Satılmaz ise ikinci hattan kullanmaya devam edeceğim.

SATILIK KAYITSIZ HUAWEI P30 PRO VE EKSTRALARAnkara içi elden teslim edilir. SATILIK KAYITSIZ HUAWEI P30 PRO VE EKSTRALARSATILIK KAYITSIZ HUAWEI P30 PRO VE EKSTRALARSATILIK KAYITSIZ HUAWEI P30 PRO VE EKSTRALARSATILIK KAYITSIZ HUAWEI P30 PRO VE EKSTRALARSATILIK KAYITSIZ HUAWEI P30 PRO VE EKSTRALARSATILIK KAYITSIZ HUAWEI P30 PRO VE EKSTRALAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre_mech -- 18 Haziran 2020; 21:37:13 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 4000 olursa alalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eraye43 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba maalesef olmaz hocam teşekkürler..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hocam yanlış anlamayın ama şöyle 4750 yazmisiniz pazarlık 50 TL olsa cihaz 4700
    Pasaport buldun kayıt ücreti derken 2000 düze denk getirsen 6700 TL etti ( tabi pasaport bulunursa ise şu dönem de zor 😆 )
    tr de 128 GB lik modeli 6600-6800 bandında .
    Ben açık olayim hafıza biraz daha düşük olsun hem adıma faturalı hem sıfır hemde garantili cihaz almayı tercih ederim . Amacım konuyu baltamalak değil sadece hani belki fiyat revize konusunda işinize yarar . Yoksa ürün sizin isterseniz 10 bin TL yazın .

• Aynı ürünün Mavi modelini kullanıyorum, global 8/256 ve çift hat pasaport kayıtlısını. En güzeli sizi. Kendiniz kullanıp pasaportunuza kayıt ettirmeniz hocam. Çok çok iyi cihaz. Kayıt için pasaport da bulunur, her hat ile de çalışır ama 2400 TL toptan fiyatı. Birde bu rakam ile fiyat çok yükseliyor.

• rryzen kullanıcısına yanıt
    Yok hocam niye yanlış anlayim. Ben yurtdışina gidebilseydim kendim kullanırdım. Aslında bir pasaport var ama numara isini nasıl yapacağız bilmiyorum hat sahibi konusu bela oldu.

8/256 modeli illa ki farklıdır diye düşünüyorum. Yoksa 128 sıfır tr garantili de tercih edebilirsiniz tabi ki.

• erkutamca kullanıcısına yanıt
    Selamlar evet keşke kendim kullanabilsem ama Kayıt için pasaport bulmama rağmen pasaport ve hat sahibi aynı olmalı denildi. O yüzden sıkıntı yaşadim.

• emre_mech kullanıcısına yanıt
    Her hat ile çalışacak şekilde pasaport kaydı yapan kişiler var hocam. 2400 TL toptan fiyat almıştım bir arkadaştan ama nasıl olur ne olur bilmiyorun.

• erkutamca kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar varsa irtibat özelden yollar misiniz? Çok teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.