Şimdi Ara

(Fiyat Düştü, Acil)Satılık Kapalı Kutu Sıfır Asus Rog PG279QE IPS Gsync 2K

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır Monitör Türü #LCD
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Herkese merhaba. Önceki üründe hata fark etmem sonucu ürünü garantiden sıfırı ile değiştirdim. Kutusu açılmadı, koruma bantları üzerinde duruyor. 3 Yıl Türkiye Asus garantisi bulunmaktadır. Eskişehir içi veya kargo ücreti ödendiği taktirde şehir dışına satış mümkündür.

Takas düşünmüyorum.

(Fiyat Düştü, Acil)Satılık Kapalı Kutu Sıfır Asus Rog PG279QE IPS Gsync 2K

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queloon -- 2 Aralık 2020; 17:21:20 >

• Hayırlı satışlar. Fiyat unutulmuş , iyi forumlar.
  • LE0NARD kullanıcısına yanıt
    Unutmuşum, teşekkürler.
  • 27.0 ASUS PG279QE GAMING 2K IPS G-SYNC 2560x1440 4MS 165HZ 3YIL DP HDMI MM VESA EYECARE PIVOT
    5.289,75 TL Ücretsiz kargo

Mağaza fiyatının üzerinde olmuş sanki
  • UNXP7SS kullanıcısına yanıt
    İyi bir bakın isterseniz o ürün teşhir ürünü mü değil mi? Ölü pikseli var mı yok mu? Ondan sonra konuyu boşa baltaladığınızı anlayacaksınız zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queloon

İyi bir bakın isterseniz o ürün teşhir ürünü mü değil mi? Ölü pikseli var mı yok mu? Ondan sonra konuyu boşa baltaladığınızı anlayacaksınız zaten.
    Hocam çok saçma bir mantık zaten ölü piksele %100 garanti veriliyor ve değişim veya iade yapılabiliyor :)
  • Koks34 kullanıcısına yanıt
    Bu ürünlere yönelin derim o zaman. Bir deneyin şansınızı ölü pikselli, teşhir ürünü satın aldıktan sonra iade etmeyi. Kimseye zorla mal satmıyoruz. Gelip de mağaza fiyatından yüksek olmuş diyene, o ürünün neden ucuz olduğunu açıklıyoruz. Eğlence aramayın kendinize.

https://www.akakce.com/siparis/?p=794491055&ref=akakce&v=1.93
    https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-pg279qe-27-165hz-4ms-hdmi-display-qhd-monitor_pdp_551074763?utm_source=akakce&utm_medium=ocs&utm_campaign=standard&utm_content=standard&v=1.1.5

• Bendede o ürün muadili sayılacak bir ürün var ilan yeniliyorum anca :) satamazsın o fiyata Daha güncel teknolojili cihazlar daha uygun fiyata satılıyor.
  • irfanica kullanıcısına yanıt
    Güncel teknolojili, LG GL850 hariç hiçbir monitör overshoot olmadan bu monitörün tepki süresini yakalayamıyor. Ayrıca güncel olan ve Gsync modüllü monitörlerin de fiyatları belli.
  • Fiyatına birşey diyemem ama parasını hak eden bir monitör ben TN olanını kullanmama rağmen gayet memnumdum çok güzeldi. Alan pişman olmaz kısacası. Hayırlı satışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 27 Ekim 2020; 9:19:40 >
  • Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.