Şimdi Ara

satılık k750i

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşım kullandığı ama memnun kalmadığı k750i yi elden çıkarmak istiyor ve 350 ytl düşünüyor. Cihaz spot ama kayıt ettirilmiş. Herhangi bir sorunu yokmuş. Dediğine göre bu telefonların aslında kasası berbatmış ve bu sebeple nokia istiyor fiyat tekiflerini ve takas yapmak istediğiniz nokia modellerini ( 6230, 6230i tarzı ufak ve symbian olmayan modeller )pm den belirtirseniz uygun olan teklif değerlendirilecektir.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orjinalden alıntı: f76b74

Arkadaşım kullandığı ama memnun kalmadığı k750i yi elden çıkarmak istiyor ve 350 ytl düşünüyor. Cihaz spot ama kayıt ettirilmiş. Herhangi bir sorunu yokmuş. Dediğine göre bu telefonların aslında kasası berbatmış ve bu sebeple nokia istiyor. fiyat tekiflerini ve takas yapmak istediğiniz nokia modellerini ( 6230, 6230i tarzı ufak ve symbian olmayan modeller )pm den belirtirseniz uygun olan teklif değerlendirilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LsT -- 20 Mart 2006; 2:46:32 >
  • El insaf ya zaten aklından geçen 350 diye belirtmişim ama sizlerin teklifine göre elbette kendisine en uygun olan fiyattan satacak. Bu sebeple dikkatli okuyun ve sadece pm den teklifte bulunun lütfen

• kusura bakma hocam, telefon arıyorum kendime , ama gel gör ki gece vakti fiyat teklifleri ibaresini görünce yukarıya dikkat etmemişim. kusura bakma, hayırlı satışlar
  • Sağolasın bazen oluyor böyle ama napalım
    Bu arada 6630 ve 6680 teklifi yapılmasın, malum symbian olmayacak demiştim

• http://forum.donanimhaber.com/m_6326242/mpage_1/key_//tm.htm#6326242
    arkadaş bana p.m attı ancak ben takas düşünmüyordum.
    Belki siz anlaşabilirsiniz
  • şehir neresi?
  • Pm
  • Bu telefon bu kadar az etmez. Gitsen telefonculara istediğin telefonu takas yoluyla üzerine sayarak alırsın.Tahmini 400 YTL civarınada sayarlar gibime geliyor.
    Bana çok ucuza gidiyor gibi geldiya hayırlısı..
  • PM ler için teşekkür ederim telefon bir arkadaşa bikaç günlüğüne ayırtılmıştır ama kesin alacağı teyit edilmiştir

Gelelim b.hidayet kardeşin yorumlarına Bana miccheckonetwo arkadaş 300 bile teklif etti 350 bnece tam ederi. sebebi açık. Aylardır 400 den ilan verenler bu zamana kadar satamadılar bunu araştırınca görmek normal. Ayrıca arkadaş telefoncuya gittiğinde 330-350 arası rakkam çekmişler yani 400 e alan bi telefoncu olsa kimse kendini enayi yerine koymaz yanılıyor muyum? 30-40 ytl yüzünden elde tutup bu kadar sıkıntı çekmeye değmez. Hatta pm den neden malımızın değerini düşürüyorsu diyen bile var Bu ne biçim forum böyle yaa

• pm attım
  • pm attım
  • selam dostum ben balıkesirden mj.atıyorum sattıgın tel ile ilgileniyorum eger anlasırsak satın almak istiyorum eger bu mj.ı gördügünde iletişim kurmak istersen telno:05553403195 sen tel numaramdan bana mj.atsan ben seni ararım umarım iletişim kurabiliriz ilgine şimdiden teşekkürler ben balkesirden ferhan
  • İlginize teşekkür ederim ama başka bir forumda satıldı. Hala pm den 300 teklif ediliyor, neyse yorum size ait artık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.