Şimdi Ara

Satılık İPOD TOUCH 2G 8GB (temiz-garantili) 300 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yukarıda da belirttiğim gibi temiz kılıfında kullanılmış ipod touch 2g cihazımı satıyorum iphone 3g alacağım için. kutusu evrakları tamdır.

arkasında malum kılcal çizikler var resimdede belli. ekranda çizik yok, çalışmasında sorun yok jailbreaklı 3.0 yüklü

şu kadar program yüklü gibi saçma bi laf etmiyorum sizde yükleyebilirsiniz :)

garanti konusunda şüphesi olan olursa (mayıs 2010 a kadar) pm le seri no verebilirim.

yanında da sennheiser cx 500 kulaklık (bulk) veriyorum.

İsteyen olursa orj kulaklığı ilede verebilirim ayrı isteyen olursa orj kulaklığı 25 tl dir.

resimler

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertay_a -- 19 Eylül 2009; 17:27:08 >

• takas var mı?
  • turkıyedenmı aınma cıhaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidrojenperoksit -- 19 Eylül 2009; 20:01:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mj_pelit

takas var mı?

takas yok.
  • Fiyat güzel sayılır , izmirde nerdeyiz hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

turkıyedenmı aınma cıhaz..

evkur dan alınma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

Fiyat güzel sayılır , izmirde nerdeyiz hocam ?

pm attım.
  • hocam fatur olmayınca garantıden faydalanabılıyormuyuz... fatura olmayınca cıhazın garantılı oldugu serı nosundan goruluyor fakat alındıgı tarıh gorulemıyor.. bu durumda cıhazın turkıyeyeye gırıs yaptıgı tarıh alınma tarıhı olarak kabul edılıyor dıye bılıyorum....
  • quote:

hocam fatur olmayınca garantıden faydalanabılıyormuyuz... fatura olmayınca cıhazın garantılı oldugu serı nosundan goruluyor fakat alındıgı tarıh gorulemıyor.. bu durumda cıhazın turkıyeyeye gırıs yaptıgı tarıh alınma tarıhı olarak kabul edılıyor dıye bılıyorum....

isterseniz seri nosunu pm ile atabilirim, bilkom numarasınıda size pm ile atarım kendiniz direkt oradan sorabilirsiniz, bilkom biliyorsunuz türkiye yetkili

distribitördür ve en güvenilir kaynaktır. istiyorum bu bilgileri derseniz bi pm atın ben gerekli bilgileri vereyim.

kulaktan dolma bilgilerle iş yapmayı sevmem sizede tavsiye etmem , herşey açık olsun isterim

bu arada yurt dışı kaynaklı cihazlarda ewet fatura olmadan garanti geçersiz ama bu tr cihazı olduğu için zaten bilkomdan da onaylı olduğu için sorun olmayacak.

açıklayabildiysem ne mutlu? (bu arada sorulara açığım istediğinizi sorabilirsiniz)

• hocam orda problem yok.. ama hıc bır sıstem alındıgı tarıhı gosteremz anlatmaya calıstıgım buydu... ornegın bırnokia n97 alırsanız yakalsık 2 ay once turkıyeye gırıs yaptıgı ıcın faturasızda garantıden faydalanabılırsınz... ama bır n73 sahıbı isenız 1 yıl once aldınız vede faturayı kaybettıysenız bu cıhazın turkıyeye gırıs tarıhı 3 yılı askın oldugundan fatura olmadan garantıden faydalanamazsınız... anlatmaya calsıtıgım buydu........
  • quote:

hocam orda problem yok.. ama hıc bır sıstem alındıgı tarıhı gosteremz anlatmaya calıstıgım buydu... ornegın bırnokia n97 alırsanız yakalsık 2 ay once turkıyeye gırıs yaptıgı ıcın faturasızda garantıden faydalanabılırsınz... ama bır n73 sahıbı isenız 1 yıl once aldınız vede faturayı kaybettıysenız bu cıhazın turkıyeye gırıs tarıhı 3 yılı askın oldugundan fatura olmadan garantıden faydalanamazsınız... anlatmaya calsıtıgım buydu........

hocam tr ye giriş tarihi önemli değil bilkoma telefon açıp bu aletin garantisi varmı demeniz yeterli, asıl olan onların sisteminde görünen tarih, herşey orada bitiyor.

ve bende diyorum ki bilkom ben bu cihaza mayıs 2010 a kadar bakarım sanada herhangi bir bedel ödetmem diyor :)

benimde anlatmak istediğim şey bu. canlı canlı insanla konuşulan ve kesin emin olunan bir konudur.

• mayıs 2010a kadar bakarım dıyorsa problem yok... onların sıstemede gorduklerı o cıhazın atıyorum teknosaya verılıs tarıhıdır.. ama teknosada bı cıhaz 1 sene beklemısse onları ılgılendırmez fatura ıle alındıgı tarıh kanıtlanmadıgı surece.... ılanınıza yazdıgım ıcın kusura bakmıyın ama ınsanlarda bılgılenmıs oldu...
    bu arada bılkon mayıs 2010 dıyorsa problem yok

bılkomuda tebrık ederım bu arada cok ıyı bır servıs sunuyorlar... keske iphone da bılkom baksaydı
  • hocam inş. ayin 7sine kadar satılmazda gelip alirim
    walla şimdi param yeterli olsa hemen gelip görüp alirdim
    ayin 7sinde öğrenim kredim yatcak.alabilirim umarim.
    ya tabi takas yaparim dersen
    cep telefonu üstüne para düşünürsen elimde garantili kutulu orjinal şarzli orj. kulaklıklı ve orj. bataryali nokia e50var
  • pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicanates

hocam inş. ayin 7sine kadar satılmazda gelip alirim
    walla şimdi param yeterli olsa hemen gelip görüp alirdim
    ayin 7sinde öğrenim kredim yatcak.alabilirim umarim.
    ya tabi takas yaparim dersen
    cep telefonu üstüne para düşünürsen elimde garantili kutulu orjinal şarzli orj. kulaklıklı ve orj. bataryali nokia e50var

hayırlısı kardeşim kısmet meselesi, satılmasını isterim ben tabi :) ama satılmazsa da burada zaten.

takas düşündüğüm tek şey iphone 3g 8g aynı temizlikte bunun dışında takas düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: canal

pm

pm cevaplandı msn eklendi.
  • Cihaz güzelmiş, peki 1G 16GB + üstüne para şeklinde birşey düşünür müsün hocam?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.