Şimdi Ara

SATILIK > IPHONE 7 PLUS ve 8 PLUS Microsonic Rugged Armor KILIF + BEDAVA KIRILMAZ CAM

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
1.164
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Cihaz / Aksesuar ? #Aksesuar Kondisyon #Sıfır
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Apple-Iphone >> SATILIK > IPHONE 7 PLUS ve 8 PLUS Microsonic Rugged Armor KILIF + BEDAVA KIRILMAZ CAM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1088 Mesaj
    Referanslar: 112

Katılım Zamanı
    17 Ocak 2007

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    SATILIK > IPHONE 7 PLUS ve 8 PLUS Microsonic Rugged Armor KILIF + BEDAVA KIRILMAZ CAM

ÜRÜN : iPhone 7 Plus / 8 Plus için Microsonic marka kılıf. Amazon.com.tr'den alınmıştır. 2 adet mevcut birini çok az (1 ay kadar) kullandım diğeri sıfır ikisini birden tek kılıf fiyatına veriyorum kullanılmış olan da sıfırdan farksızdır. Spigen Rugged Armor dan eksiği yok artısı var arka yüzeyi fırçalanmış alüminyum gibi olduğu için spigen gibi leke çizik olmuyor...

Ürünle ilgili tüm detaylar ilanda belirtilmiştir. Yine de aklınıza takılan varsa PM atabilirsiniz.

KUTU : Kılıfların kutuları mevcut. Orijinal kutusunda teslim edilecektir.

FİYAT : 2 adet kılıf 30 TL + bedava kırılmaz cam ekran koruyucu

------------------------------------------------------------------------------------------------

ÜRÜN : iPhone 7 Plus / 8 Plus için Amazon.com.tr'den alınmıştır. Inovaxis ve Zore marka tempered glass kırılmaz cam ekran koruyucu. 3 adet mevcut.

KUTU : Orijinal kutularında teslim edilecektir. Kullanılmamıştır.

FİYAT : 10 TL (satışta olan iki kılıfı alana 1 adet bedava olarak gönderilecektir)

-----

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma kapalıdır PM atınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 21 Mayıs 2020; 22:45:35 >

LÜTFEN İLANA YAZMADAN ÖNCE PM (özel mesaj) ATIN...

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Pm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1088 Mesaj
    Referanslar: 112

Katılım Zamanı
    17 Ocak 2007

Durum
    Forumda değil

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: lordofx5

Pm
    cevaplandı
    |
    |

LÜTFEN İLANA YAZMADAN ÖNCE PM (özel mesaj) ATIN...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.