Şimdi Ara

Satılık Iphone 6s & 6s Plus Türkiye garantili, Sıfır açılmamış kutusunda (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
16
Favori
3.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaş güven konusunda sorun yaşanabilecek biri değildir . Çok ön yargılı davranmayın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iktyas01

Arkadaş güven konusunda sorun yaşanabilecek biri değildir . Çok ön yargılı davranmayın bence.

Üstadım sağolasın ancak hiç takmıyorum burdaki bebeleri, isteyen alir isteyen almaz silah zoruyla degil :)
  • Arkadaş güvenilir midir değil midir ben bilmem arkadaşlar, sadece bilgilendirme maksatlı kendisine güven besleyebilme adına yaptığım tüm çabaların karşılıksız kaldığını gösterme adına adı geçen şahısla yaptığım konuşma ekran görüntülerini sizinle paylaşıyorum. Karşısında konuştuğu insana "he tamam he" şeklinde yorum yazabilen birinin aynı zamanda burada "forumdaki bebeleri takmıyorum" şeklindeki cümlesi ile bağdaşmayan bir durum bana kalırsa. Ayrıca bankaya eft yaparken açıklama yazacakmışım, cihazı göndermez ise bankaya şikayet edip gönderdiğim parayı geri talep edecekmişim. :) IBAN numarasını istediğimde iki dakikada gönderen arkadaş, mademki o kadar yoğunluk var hesap hareketlerinde de görelim para gönderenleri dediğimde bunu da 5 dakikada halledebilecekken uğraşamam almayacaksanız almayın şeklinde karşılık veriyor. Yorum ve değerlendirme sizindir. Herkese iyi alışverişler.

Satılık Iphone 6s & 6s Plus Türkiye garantili, Sıfır açılmamış kutusunda Satılık Iphone 6s & 6s Plus Türkiye garantili, Sıfır açılmamış kutusunda Satılık Iphone 6s & 6s Plus Türkiye garantili, Sıfır açılmamış kutusunda Satılık Iphone 6s & 6s Plus Türkiye garantili, Sıfır açılmamış kutusunda Satılık Iphone 6s & 6s Plus Türkiye garantili, Sıfır açılmamış kutusunda Satılık Iphone 6s & 6s Plus Türkiye garantili, Sıfır açılmamış kutusunda Satılık Iphone 6s & 6s Plus Türkiye garantili, Sıfır açılmamış kutusunda Satılık Iphone 6s & 6s Plus Türkiye garantili, Sıfır açılmamış kutusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇAĞ -- 22 Ekim 2015; 11:51:05 >

• ÇAĞ Ç kullanıcısına yanıt
    Zorunuza mi gidiyor, ugrasmiyorum arkadas, atmiyorum dekont babamin oglumusun seni ikna edecegim. Vermiyorum ürün mürün alan alir almayan almaz, buraya ticaretle ilgil yorum yapin diyoruz alamadikca cildiriyorsunuz sacmaliyorsunuz. Yeter bir düşün yakamdan :D
    Konu beni çok fazla alakadar etmıyor ama benim hakkımda konuşulmuş. Ben bu forumda 2005 ten beri varım. Eski nickim bazı tartışmalardan dolayı süresiz olarak engellendiği için bu nick ile foruma tekrar üye oldum. Arkadaşa dolandırıcı imasından sonra banada dolandırıcıyı kollama , iş birliği yapma gibi bir imada bulunmuşunuz. Ben Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde devlet memuruyum. İş yeri telim:0 386 2131160 , dahili numaramda 108 dir. İsteyen arar konuşuruz. Konuyla benim alakam olmamasına ragmen bana da çamur atmaya çalışmışınız . Sizin adınıza üzüldüm.
  • iktyas01 İ kullanıcısına yanıt
    Kendilerinin benim kadar bile referansı yok, sırf alamıyorlar diye sürekli saçma sapan mesajlar. Yöneticilerin ilgilenmesini bekliyorum, ticaret konusunda alış satış konuşulur, alan alir, almayan almaz, alipta sorun yaşayan varsa dile getirilir anlaşılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frozensoul -- 21 Ekim 2015; 11:00:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iktyas01

Konu beni çok fazla alakadar etmıyor ama benim hakkımda konuşulmuş. Ben bu forumda 2005 ten beri varım. Eski nickim bazı tartışmalardan dolayı süresiz olarak engellendiği için bu nick ile foruma tekrar üye oldum. Arkadaşa dolandırıcı imasından sonra banada dolandırıcıyı kollama , iş birliği yapma gibi bir imada bulunmuşunuz. Ben Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde devlet memuruyum. İş yeri telim:0 386 2131160 , dahili numaramda 108 dir. İsteyen arar konuşuruz. Konuyla benim alakam olmamasına ragmen bana da çamur atmaya çalışmışınız . Sizin adınıza üzüldüm.

Adinizin gectigi tek yer olan ve "forumdan telefon aldığını soylediginiz kisi nisan 2015te uye olan bir arkadasti" cümlesinden siz kendinize yonelik dolandırıcıyi kollama ya da işbirliği yapma imasini nasıl cikardiniz anlayamadim doğrusu cunku ben dolandirici demedim, arkadas guvenilir midir değil midir ben bilmem seklinde yorumda bulundum :) ki o cumlemde asil vurguladigim da turkcell cihazi oldugunu soylemesine ragmen ulke kodunda tu ibaresinin bulunmamasınin garipligini sorguladim o kadar. Ben ne sizi tanirim ne de diger arkadasi. Sadece diger insanlarin yorumuna birakarak yapilan konusmalari paylastim o kadar. İnternet alisverislerinde guven esastir, beni taniyan tanir demekle guven veremezsiniz karsinizdaki insana. Belki sadece size bir tane burada reklam yapmanız için gönderdi telefonu diğerleri yalan vurgun yapip gidecek belki gerçekten elinde bir suru telefon var ve hepsini sattı. Sorun belirsizlikleri cozme adina arkadasin hicbir sey yapmamasi ve tutarsiz konusmalarindan kaynaklaniyor. Yok havale aciklamasina bu havale su icin gonderiliyor diye yazacakmisim cihazi gondermezse bankaya dilekce yazip gonderdigim parayi geri talep edecekmisim. Sizde memursunuz madem sizinde bilmeniz gerek. Boyle bir durumda banka parayi geri iade eder mi sizce :) ve siz tanımadığınız bir insandan alışveriş yapmak istediginizde guven adina aciklamasini ve cevaplamasini istediginiz birkaç basit soruya karşılık boyle bir cevap alsaydiniz düşünceniz ne olurdu o satıcı hakkinda? Empati yapmaya davet ediyorum herkesi ;) mesele cihaz almak alamamak degil, cihaz kan degil hemen acil olarak almamiz gerekmiyor. A sahsindan almazsak B sahsindan aliriz olur biter. Meseleyi cihaz alamadiniz cildirdiniz sacmaladiniz gibi seylere baglamak asil sacmalik olan sey bence :) herkese iyi ve sorunsuz alisverisler dilerim, bu ilan altina baska yorum yazmayacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Arkadasim senin sorunların mı var, halen burda sıvamaya calisiyorsun. Herkes kendinden sorumlu, senden güveninirlik raporu isteyen mi oldu. Burası ticaret konusu, sordun istedin göndermedim yapmadim. Bunu güvenle bagdastiramazsin. Ana mesajda acikca yaziyor telefonun ne dolugu ''Ürünler Amerikadan Turkcell türkiye bünyesine gönderilen, kendi ek siparişimle almış olduğum ürünlerdir. Faturasız ve apple türkiye garantilidir. Hepsi kayıtlıdır. '' Anladın mı arkadasindaki KOD TU olması icin türkiyede bayi kanaliyla alinmasi ve fatura kesilmesi gerekir. Türkiye ürünü diye birsey yoktur, ürünler TU ya göre degil ürünlerin üretim seri numaralarına göre belirlenir. Ürünün hangi koda sahip oldugunu yazdım. Kaldi ki yazdigim fiyata insanlar kayitsiz yabancı ülkeden alamazken ben türkiyeden ekstra garanti verdirtip 2 yıl garantiyle kayitli veriyorum. Şurda sana cevap yazmak dahi külfet bana. Dolandırıcı imajı vermeye calistigin ben senin hayalinde göremeyecegin kişilerle oturup kalkan ve calisan biriyim. Tek amacım şu foruma hürmeten yardımcı olmak ancak sizin gibi cıvık ve gereksiz insanlarla muhattap olmaktan istediğimiz yere ulaştıramıyoruz dileklerimizi. Sen kraldan cok kralcı olacagina, birak ticaret yapmak isteyen yapsin onlar yazsin yorumlarını, iyi niyet dileklerini baska konularda yap kardesim

Yazdıklarınızı tevil etmeden anlayabiliyorum. 28 nisan 2015 te üye olan biri demek ne demek ? 5-6 aylık bir üyelik bunun altında ne yatıyor demektir ??? Bir insan güvenilir yada değildir konuşursunuz güven duymadıysanız telefonu almazsınız olur biter. Ben burda Tolgahan kardeşimin avukatlığına soyunmuş değilim. Fakat bana hitaben söylenmiş bir şeyler olduğu için cevap verme lazımlığı hissettim. Herneyse boş tartışmaya gerek yok herkes istediği gibi alışveriş yapar yada yapmaz . Saygılar...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.