Şimdi Ara

SATILIK IPHONE 6S 128 gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
2.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tekirdağ İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    CİHAZ RESİMDE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİDİR
    KULAKLIĞI VERİLMEYECEKTİR
    BATARYASI YAKLAŞIK İKİ AY ÖNCE ORJİNAL OLDUĞU İDDİA EDİLEREK TELEFONCUDA EXTRA ÜCRET ÖDENEREK DEĞİŞMTİRİLMİŞTİR ŞARJ DÖNGÜSÜ YÜKSEKTİR.
    ŞARJI BANA İKİ GÜN RAHAT GİDİYOR (ben telefon ile oyun oynamam )
    EKRANI ÇATLAMIŞTIR YENİDEN DEĞİŞİM (TELEFONCULARDA) 200-250 TL ARALIĞINDADIR.
    ORJİNAL DEĞİŞİM 1200 TL İSTENDİĞİNDEN VAZGEÇİP YENİ TELEFON ALINMIŞTIR

SATILIK IPHONE 6S 128 gb

SATILIK IPHONE 6S 128 gbSATILIK IPHONE 6S 128 gbSATILIK IPHONE 6S 128 gbSATILIK IPHONE 6S 128 gbSATILIK IPHONE 6S 128 gb
    SATILIK IPHONE 6S 128 gbSATILIK IPHONE 6S 128 gbSATILIK IPHONE 6S 128 gb

AÇIKLAMALAR LÜTFEN OKUYUNUZ !!!!!

6S telefonun bataryası bir telefoncuda orjinali ile değiştirilmiştir.
    6S telefonun ekranı çatlayınca hem hafızasının 16 GB olması sebebiyle
    yetersiz olmasından hemde ekran çatlağının orjinalinin çok pahalı olmasından
    yeni telefon alınmıştır. 6S forumda satışa konulmuştur.
    Sonrasında ise bir tanıdık vasıtası ile güvenilir bir telefoncuya 6S tekrar kontrol ettirilmiş
    orjinal denen bataryanın yan sanayi olduğu görülmüştür bu şekilde satış olmayacağından önce bataryası
    sonra ekranı en sonunda da 16 GB olan NAND'ı 128 GB dönüştürülerek tüp parçalar orjinal hale
    getirilmiştir.

6S İÇİN İSTEDİĞİM FİYAT 1700 TL

NOT:
    Iphone 6S'de kullanılan parçalar orjinal parçalar olup resimlerinde de görüleceği üzere kasasında
    özellikle kılıfsız kullanmaktan kaynaklı çoğunlukla cebimdeki metal paralar ve anahtarlar tarafından oluşturulan
    bol miktarda çizik mevcuttur.6S in kulaklığı verilmeyecektir şarj kablosu çalışmakta olup resimde görüleceği gibi soyulmuştur
    çalışmaktadır orjinal şarj kablosudur.
    KAÇA OLUR SIFIR ŞU KADAR BU ŞU FİYATA SATIYOR TÜRÜ SORULARA CEVAP VERMİYORUM PAZARLIK YOKTUR İSTEYEN ALIR İSTEMEYEN ALMAZ
    ÜRÜNLER ZORLA SATILIK DEĞİLDİR KAR AMACI SEBEBİYLE SATILIK DEĞİLDİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hak_an -- 21 Aralık 2020; 19:0:4 >

• ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hak_an -- 7 Kasım 2020; 23:1:12 >
  • Pil sagligi yuzde kac hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SATILIK IPHONE 6S 128 gbSATILIK IPHONE 6S 128 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hak_an -- 7 Kasım 2020; 23:6:11 >

• cihaz hakında bir sürü soru geliyor orası sağlammı burası sağlammı vs.
    cihazın ekran çatlağı dışında hiçbir sıkıntısı çalışmayan aksayan hiç bir yeri yoktur
    sadece orjinal şarj kablosunda kullanımdan kaynaklanan soyulma vardır ama çalışmasında
    ve şarj etmesinde en ufak bir sorun yoktur
  • Fiyatta yanlışlık mı var, iPhone 11 1300tl yazılmış, 13000 mi olacaktı, apple cihaz fiyatlarını pek bilmediğim için soruyorum mazur görün lütfen, iyi satışlar dilerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat güncellenmiştir.Teşekkür ederim.
  • değişensiz Iphone 6s 64GB ı ben 1200 e aldım 5-6 ay evvel. Siz yan sanayi değişmiş 16 gb lığa 1700 istiyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleeptalkercat

değişensiz Iphone 6s 64GB ı ben 1200 e aldım 5-6 ay evvel. Siz yan sanayi değişmiş 16 gb lığa 1700 istiyorsunuz
    senin almış olman benim için önemli değil benim istediğim fiyat bu saçma bir sırıtma efekti koymanız hiç de kibar bir davranış olmamış size orjinal telefonunuz ile mutluluklar dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hak_an

senin almış olman benim için önemli değil benim istediğim fiyat bu saçma bir sırıtma efekti koymanız hiç de kibar bir davranış olmamış size orjinal telefonunuz ile mutluluklar dilerim

Alıntıları Göster
    ben zaten senin için yazmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleeptalkercat

ben zaten senin için yazmadım

Alıntıları Göster
    forumda bazı durumları anlamak mümkün değil ben sattığım cihaz hakkında bilgileri tüm detayları ile dürüstçe yazıyorum sebebi de belli kimseyi aldatmak niyetim yok ama bazı arkadaşlar sadece yorum yazmak bilgiçlik yapmak sözüm ona bilinçsiz forum okurlarını bilinçlendirmek için cevaplar yazıyorlar şimdi bir düşünelim 1200 tl ye temiz şarj yüzdesi %67 olan 64 gb bir Iphone 6s aldınız üzerine piyasada 250-400 orjinalda fiyat oldu sana 1600 64 gb orjinal şarjı yeni değişmiş bir cihazınız olur yada %67 batarya ile günde iki defa şarj ederek kullanırsınız benim sattığım ise %100 şarjda 128 gb bataryalı cizik bir cihaz ve 1700 tl sadece 100 tl fazla üstelik iki kat hafızası var. ben sanki forumdakileri kazıklıyormuşum izlenimi vermek için boş boş mesajlar veren kişiler ne yazık ki forumumuz da epey çok bilinçli ve doğru yönlendirmeye kesinlikle varım ama yapılan sadece birinin ilanını lekelemek yada aşağılamak için yapılmış son derece kaba bir işlem en sonunda ben kimseye zorla satmıyorum ilanımda her şeyi açık açık yazdım bilgilerimi doğru yazmasaydım örneğin batarya orjınal I phone storedan değiştirildi ama faturasını kayıp ettim Vs vs vs yazmış olsam cihaz şimdiye satılmıştı ama doğruları yazdım karşılı ise saçma sırıtma efektleri ve ilan baltalama herkese iyi alışverişler

• Cihazı alacaksan burdan veya özelden yaz, sor soruştur ama gelip adamın ilanını sabote ermek nasıl bir ruh yapısıdır anlamak zor.. Mal sahibi istediği fiyatı yazar, bana ne sana ne.
    Kaldı ki arkadaş, cihazın neyi var neyi yok detaylıca yazmış, alan adam bunları düşünür, isterse alır zaten
    Neyse dostum yorumları görünce yazmadan edemedim
    Size hayırlı satışlar olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.