Şimdi Ara

[ARIZALI] iPhone 6+ 16GB 500TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul Renk #Beyaz Model #Iphone 6+ Kapasite #16 GB İlan Türü #Satılık Kayıt Durumu #Kayıtlı Apple #Cihaz Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 [ARIZALI] iPhone 6+ 16GB 500TL
    Selamlar, arkadaşımdan almış olduğum iPhone 6+ cihazım satılıktır. Cihaz Turkcell faturalıdır. Batarya, ekran, ahize gsm iletişim tarafından 14.09.2019 tarihinde değiştirilmiştir. 6 aylık garanti kartını alan kişiye vereceğim. Cihazın touch id si, titreşim tuşu, ön kamerası ve sim kartı okuyucusu çalışmamaktadır. Ek olarak bluetooth ve wifi sensöründen kaynaklı olarak açılmamazlık yapıyor. Cihazın touch id si hariç bütün parçaların tamiri bulunmaktadır. Şimdiden hayırlı olsun alıcısına.

------------------Parçaların Garanti Süresi------------------
    Batarya, ahize için garanti başlangıç tarihi: 14.09.2019

Ekran için garanti başlangıç tarihi: 28.10.2019

------------------ Teslimat İçin ------------------
    İstanbul içi ortak noktadan elden teslim edebilirim.

Şehir dışı alım için önce havale ardından alıcının istediği kargo firması ile ürünü gönderebilirim.

Şehir dışı alım için önce havale ardından alıcının istediği kargo firması ile ürünü gönderebilirim.
    [ARIZALI] iPhone 6+ 16GB 500TL[ARIZALI] iPhone 6+ 16GB 500TL[ARIZALI] iPhone 6+ 16GB 500TL[ARIZALI] iPhone 6+ 16GB 500TL[ARIZALI] iPhone 6+ 16GB 500TL[ARIZALI] iPhone 6+ 16GB 500TL[ARIZALI] iPhone 6+ 16GB 500TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Şu ilan başlığını bir değiştirin bir zahmet. Sorunlu yazarsanız, 2 de bir aynı ilana bakmamış oluruz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ve de PARÇA NİYETİNE yazın bir zahmet.
    Sağlam yeri yok çünkü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arızalı cihaz yazıldığına göre parça niyetine yada 150tl ye sim kartı sorununu halledip gündelik telefon olarak kullanılabilir.
  • 100-150 daha ekleyip sağlamını almak yerine bu cihazı neden tercih etsinler? aydınlatırsanız sevinirim
  • apdeleyt kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle belirtmek isterim ki ilanda fiyata karşı olumsuz yönde yorum, eleştiriler yapıldığı için genel bir yorum yapmak istiyorum. Öncelikle iPhone 6 plus 16gb model cihazların piyasalarına dün ve bugün olmak üzere iyice baktım. Donanım haberde benzer bir ürün olmadığı için farklı sitelerdeki ilanları baktım. 800-900 tl ye icloud kilitli ufak tefek sorunları olan telefonlar oluyor. Yine aynı fiyata iPhone 6+ ların 2 farklı kronik sıkıntılı olan wifi ve dokunmatik sorunlu cihazlar var. Dokunmatik sorunlu cihazlar karantina öncesi araştırmamdan önce tanıdığım telefonculara gittiğimde bu sorundan dolayı telefonların işe yarar parçalarını söküp kalanını çöpe attıklarını belirtiler ki cihazımda dokunmatik sorunu bulunmamaktadır. Ek olarak tanıdık derken cihazım bozulunca 1-2 yılda bir gittiğim telefoncu olmadıklarını ve aile dostumuz olan önünden geçerken çayını, kahvesini içtiğim
    telefoncular olduğunu belirtmek isterim gittiğim yerlerin. Sorunsuz cihazlar ise 1200-1500TL arasına bulunabiliyor. Yorumunuza gelirsem sağlamdan kastınız nedir bilmiyorum ama 100-150 liraya bu cihazdan daha sağlamını bulmanız pek olası bir durum değil iCloud kilitli olmadığı sürece.

• 1 kişi bulabilirmisiniz 1500 liraya 16gb ayfon 6 plus alan ?

Fiyatınızı eleştirmiyorum ancak fiyatınızı desteklemek için kullandığınız argümanlar son derece yersiz iyi satışlar
  • slayer_00 kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.