Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Satılık iPhone 4 16GB Türkiye Cihazı - 365 TL -Az kusurlu

0
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Cihaz / Aksesuar ? #Cihaz Tablet Marka #OnePlus
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Apple-Iphone >> Satılık iPhone 4 16GB Türkiye Cihazı - 365 TL -Az kusurlu
Giriş
    İhtiyaçtan dolayı satmaktayım.Cihaz 16gb modelidir. Yalnızca İstanbul Anadolu Yakasında elden teslim edilecektir. Şarj aleti ve cihaz alıcıya verilecektir.Başka makine yok fotoğraf çekemiyorum.

Ekranında küçük şeritler çıkıyor.Yazıların yanında. Mesela Akbank yazısına paralel giden bir şerit görünüyor. Bazı renklerde çıkıyor ve ekran gorunumunde çalışmasında falan asla bir sorun teşkil etmiyor.Ekran görüntülerini ekleyemedim WHATSAPPdan gönderebilirim.Pazarlık cüzi bir miktarda olur 300 vs kabul etmiyorum.Kutusu yok cihaz Türkiye çıkışlıdır.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİNİ GÖRMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR WHATSAPP için TELEFON NUMARALARINI YAZABILIRLER FOTOGRAFLARI WHATSAPPdan gonderirim.Hizliresime yukleyınce piksel düşüyor belli olmuyor.

Home tuşu wifi çekimi titreşim tuşu gibi şeyler sorunsuz çalışıyor.

Fiyat: 365 TL dir.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebol -- 4 Ekim 2014; 11:35:16 >

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,135
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.