Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SATILIK İPHONE 4 16GB SİYAH ÇOK TEMİZ SORUNSUZ

2
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul Renk #Siyah Model #iPhone 4 Kapasite #16 GB İlan Türü #Satılık Kayıt Durumu #Kayıtlı Cihaz / Aksesuar ? #Cihaz
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Apple-Iphone >> SATILIK İPHONE 4 16GB SİYAH ÇOK TEMİZ SORUNSUZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      649 Mesaj
      Referanslar: 11

Katılım Zamanı
      11 Ağustos 2006

Durum
      Forumda değil

16 Mart 2015 18:02:53 Konu Sahibi
      Arkadaşlar 1 yıl evvel doktordan full kutu ve çiziksiz olarak aldığım iphone 4 16gb siyah renkli telefonu satıyorum. cihazda hiçbir sorun yoktur. kendim kullanıyorum.
      kutusu, yanında siyah renkli case kılıfı ve orj usb ve şarj cihazı ile vericeğim
      istanbul anadolu yakası pendik civarı veya sakarya adapazarı elden teslim edebilirim.
      fotoğraf koymama gerek yok. ön tarafında cizik mizik yok. arka tarafı çok az miktarda kılcal çizikler var ama ben çok titiz olduğumdan dolayı bunlar sizlere "normal , hatta çiziksiz gelebilir". yani anlayın nasıl kullandığımı.

fiyat olayına gelirsem istediğim rakam 420 TL . Ciddi alıcılara en son 400 TL nakit. Takas istemiyorum. teşekkürler saygılarımla.
      Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
      |

Her Zaman belirli bir düşüncede olma, hayallerini ve hedeflerini yüksek tut ve elinden geldiğince gayret etmeye çalış, sonucunda başarılı olacaksın bunu sakın UNUTMA .Ayrıca kalbini temiz tut ALLAH Her zaman sana yardım eder.

• Teğmen
      165 Mesaj
      Referanslar: 9

Katılım Zamanı
      04 Mart 2010

Durum
      Forumda değil

18 Mart 2015 09:36:57
      Garantisi var mı varsa kaç ay
      |
      |
    • Yüzbaşı
      649 Mesaj
      Referanslar: 11

Katılım Zamanı
      11 Ağustos 2006

Durum
      Forumda değil

18 Mart 2015 11:11:13 Konu Sahibi

garantisi yok
      |
      |
      Bahsedilenler: szgnsr

Her Zaman belirli bir düşüncede olma, hayallerini ve hedeflerini yüksek tut ve elinden geldiğince gayret etmeye çalış, sonucunda başarılı olacaksın bunu sakın UNUTMA .Ayrıca kalbini temiz tut ALLAH Her zaman sana yardım eder.

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
millenicom;internet;servis
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.