Şimdi Ara

Satılık iPhone 11 Pro Max 256 GB Silver (A2218)-Avrupa Faturalı ve Türkiye Garantili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
2.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul Renk #Beyaz Model #Iphone Xs Max Kapasite #256 GB İlan Türü #Satılık Kayıt Durumu #Kayıtsız Apple #Cihaz Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Satılık iPhone 11 Pro Max 256 GB Silver (A2218)-Avrupa Faturalı ve Türkiye Garantili
    Arkadaşlar Merhaba,

Geçtiğimiz hafta ön sipariş ile satın aldığım iPhone 11 Pro Max 256 GB Silver (A2218) telefonumu, Android' geçmek durumunda olduğumdan satıyorum.

Ürün 20 Eylül 2019 tarihinde İsviçre'den alınmıştır ve faturalıdır; 1 sene Apple Türkiye garantisi mevcuttur.

Ürün, açılmamış kutunda, faturası ile birlikte teslim edilecektir.

Ürünü 25 Eylül 2019, çarşamba gününden itibaren elden teslim alabilirsiniz. Fiyatı xxxx TL olarak belirledim; takas düşünmüyorum. İletişim için özel mesaj kutuma bakıyor olacağım.

Not: Telefonun rengini baska renk ile degistirebilirim, alan olmazsa zaten iade edecegim.

Teşekkürler
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 10500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Hocam merhaba hayırlı günler. cihaz son 10500 olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xs max 256 gb gold pasaport kayitli ciziksiz hatasiz ustune ne istersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.