Şimdi Ara

Satılık Ipad Mini Retina (SIFIR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Tablet Marka #Apple iPad Kapasite #16 GB #WIFI
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Innovera'nın Ödüllü Java yarışması sonucunda 2. lik ödülü olarak kazandığım Ipad Mini Retina'yı satıyorum. Daha kutusundadır, hiç açmadım. Maddi ihtiyaçlar dolayısıyla satıyorum.

Tam Modeli:http://www.hepsiburada.com/apple-ipad-mini-retina-16gb-7-9-wi-fi-gumus-tablet-me279tu-a-p-BD600779

800 liradan satıyorum. Pazarlık payı vardır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avatar78 -- 9 Kasım 2016; 20:32:56 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Birisi Bu Fiyatın Gerçek Olmadığını Söylesin Bana. Daha Dün Pazarlıklı 22 Ay Garantili Retina 600TL'ye İlan Koyulmuştu. Bu Ürünün Sıfırı Dediğin Rakamdan Daha Düşük :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • JacquesC kullanıcısına yanıt
    Valla onu kim koydu bilmiyorum, ben netteki fiyatları referans aldım. Pazarlık payı vardır da yazdım yukarı, isteyen yazar anlaşırız.

• tebrik ederim devlete yazılımcı lazım daha iyisini hak ediyorsun yazılım önemli
  • Fiyat 800 lira olarak güncellenmiştir.

• http://www.hepsiburada.com/apple-ipad-mini-retina-16gb-7-9-wi-fi-uzay-grisi-tablet-me276tu-a-p-BD600778?magaza=Hepsiburada&cn=true

Sıfırı 799 TL hem de hepsiburada kampanya carta bonus felan 750 civarına bulunabilir hatta HB indirim kodu olursa 700 civarlarına temin edilebilir. İnşallah ben yanlış tahmin ediyorumdur.
  • İbnulCevzi kullanıcısına yanıt
    Hayır bu 276tua modeli, bendeki 279tua, yani gümüş olan. 990tl şu anda.http://www.hepsiburada.com/apple-ipad-mini-retina-16gb-79-wi-fi-gumus-tablet-me279tua-p-BD600779?magaza=Ceptoptan

• Bir renk farkı için 200 TL daha fazla istemek. Gerçekten Apple alınmaz. Bir tüketici olarak kınıyorum o zaman :)
    Dediğiniz gibi gümüş olanı yaklaşık Bin TL...
    Ya bence de öyle ama adamlar o fiyata koymuş yani yapabileceğim bişi yok. Pazarlık payi da vardir yazdım, yazın konuşalım.

Hocam valla ben de kızıyordum ama apple markalara kız arkadaşımın telefonu terminatör gibi oldu iphone 5 hala çalışıyor. Cidden sağlam ve kullanılabilir yapıyorlar. Tercih meselesi sonuçta kutusu açılmamış bir ürün arkadaş normal satıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.