Şimdi Ara

SATILIK İpad 2 64 GB-3g

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Manisa İlan Türü #Satılık Tablet Marka #Apple iPad Kapasite #64 GB #WIFI+3G
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Fiyat:750 TL
     SATILIK İpad 2 64 GB-3g

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur_dn -- 12 Ekim 2014; 3:15:59 >

• Hocam merhaba.İpad 2'nize talibim ama sıfırı 900 tl biraz ücreti yüksekten veriyorsunuz.700 tl olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GX2SeKeS

Hocam merhaba.İpad 2'nize talibim ama sıfırı 900 tl biraz ücreti yüksekten veriyorsunuz.700 tl olur mu?

900 tl olanin 64 gb kapasite ve hat takilan model oldugundan emin misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GX2SeKeS

Hocam merhaba.İpad 2'nize talibim ama sıfırı 900 tl biraz ücreti yüksekten veriyorsunuz.700 tl olur mu?

O fiyata sıfırı 16 GB ve 3G siz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InCroyable -- 22 Aralık 2013; 13:00:05 >
  • ikinci elde hafıza değerli olmuyor.üzülerek söylüyorum.alırken 100 er dolar satarken 0 dolar değeri oluyor.
  • bi üstteki arkadaşa katılıyorum. bunu şöyle düşünün mesela sade bilezik alıyorsunuz 500tl veriyorsunuz,birde işlemeli emek verilmiş alıyorsunuz 700tl verip fakat satarken ikiside o an ki altın ücretlerine göre alınıyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestylerr

ikinci elde hafıza değerli olmuyor.üzülerek söylüyorum.alırken 100 er dolar satarken 0 dolar değeri oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: freestylerr

ikinci elde hafıza değerli olmuyor.üzülerek söylüyorum.alırken 100 er dolar satarken 0 dolar değeri oluyor.

Bunlar telefoncuların çakallığı tecrübeli olan bu oyuna gelmez dükkandan çıkarken arkandan bi ses gelir : Abi dur dur anlaşırız bi konuşalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satıldı.
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.