Şimdi Ara

Satılık international 3 kuryesi feezle fez

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

gerçek fiyatı 31 dolar. Dota2prices ten bakabilirsiniz. İstediğim fiyat 70 lira.

En fazla 50 ye giden diyen arkadaş...Kuryenin fiyatı 75 lira diyen arkadaş şuraya bi göz atsın bakalım :) FİYAT GAYET UYGUN BEĞENEN ALIR BEĞENMEYENEDE ZORLA SATMIYORUZ ARKADAŞLAR :)

http://steamcommunity.com/market/listings/570/Unusual%20Fezzle-Feez%20the%20Magic%20Carpet%20Smeevil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoNuAzKaEn -- 6 Ocak 2016; 21:20:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi besimbicer -- 21 Ocak 2016; 19:32:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: besimbicer

ne kadar?

ne kadar olsun :D
  • Arkadaşlar kuryenin piyasasını biliyorum tekliflerinizi ona göre yaparsanız sevinirim :) fiyatı bilmiyorum sanıp komik teklifler yapanlar olduda :D
  • Kuryenin zaten kendisi 75 lira elden nasil satican o fiyata 😂😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: muradsedat

Kuryenin zaten kendisi 75 lira elden nasil satican o fiyata 😂😂😂

Aktif olarak oynuyorum zaten fiyatı beğenen alır beğenmeyen olırsada kullanıyorum zaten kuryeyi

• En fazla 50ye gider o kurye

• quote:

Orijinalden alıntı: barrack

En fazla 50ye gider o kurye

50 ye satan varsa ondan al kardeşim almayacaksanda zaten buraya yorum yazmanın bi manası yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoNuAzKaEn -- 6 Ocak 2016; 12:12:17 >
  • SoNuAzKaEn kullanıcısına yanıt
    Hocam item piyasasını bilmediğiniz belli, ben sadece ideal fiyatını söyledim. İyi satışlar

• barrack kullanıcısına yanıt
    Piyasayı bildiğimi düşünüyorum ama bilgi için teşekkür ederim. Aktif olarak kullanıyorum zaten acelem yok satılmassada kullanırız yani

İtemi satarken market fiyatının ortalama %70ine satarsın, %80 dersen kimse almaz, 60dersen ölü gömücüler atlar, bundan dolayı o iteme kimse 70 lira vermez, ben bunu belitmeye çalıştım

• Market fiyatı derken anlamadım hocam dota store da satılıyormuki bu kurye ben sadece kutudan çıkıyor diye biliyorum

community market'te satılıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.