Şimdi Ara

SATILIK Intel Xeon X3440 (Sıvı metal ile delidli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 SATILIK Intel Xeon X3440 (Sıvı metal ile delidli)
    İşlemci Thermal Grizzly Conductonaut Liquid Metal ile delidlidir. Delid işlemini kendim yaptım. Bu sayede ısıyı soğutucu bloğa daha iyi iletebildiğinden makul bir hava soğutma ile 3.8 GHz veya 4 GHz frekanslarda stabil şekilde çalışabilmektedir. 6 ay 1.4 V ile 4.0 GHz'de kullanılmıştır. Kullandığım son 3 ay 1.325 V ile 3.8GHz'de kullandım ve RX570'im + 16GB RAM ile Warzone'u sorunsuzca oynadım. Herhangi bir sorunu yoktur, üzerindeki iz sıvı metalin izidir, pörtüsü yoktur ele gelmiyor dokunulduğunda, pürüzsüz yüzey yani sadece iz. 2 hafta önceye kadar günlük hayatımda kullandığım kişisel bilgisayarımın işlemcisi idi. Alıcısına hayırlı olsun. Fiyat: 130TL SON FİYAT!
    SATILIK Intel Xeon X3440 (Sıvı metal ile delidli)SATILIK Intel Xeon X3440 (Sıvı metal ile delidli)

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Elden teslim İstanbul-Şişli/Feriköy.
    Fiyat : 130 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Ataşehir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Güzel bir P55 anakart bulunursa güzel işlemci hala güçlü ve güzel fiyat. Hayırlı satışlar dostum.
  • Severek kullandığım emektar işlemcidir kendileri.
    2009 da 999 dolardı fiyatı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akoine kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Fiyatı makul yazdığımı düşünüyorum. Dolar düşük iken 70-80 TL civarına thermal grizzly conductonaut sıvı metal alıp 3 dost aynı işlemcileri delidlemiştik ve bitmişti. Yani içerisinde güncel fiyatı ile damla hesabına bakarsam 40-50TL'lik sıvı metal var desem yalan olmaz sanırım :) P55-UD3L anakartım ile 6 ay kadar stabil 4GHz kullandım ve delid sayesinde 70 derece civarlarına ancak çıkıyordu Nic C4 soğutucum ile. Bütçe dostu sistem dizenler için 1080P'de iş görebilecek bir işlemci gibi.
  • Ceymıns kullanıcısına yanıt
    Bununla ilgili bir bilgim yok açıkçası. 2.el almıştım şans eseri. Bir çocuk Çin'den sipariş etmişti anakart-işlemci-ram falan. Biraz şansa oldu yani. Çin'den aldığı fiyata ben direk elden TR içi almıştım güzel olmuştu :)
  • SATILIK Intel Xeon X3440 (Sıvı metal ile delidli)bende bunun golden ciplisi vardı delid yapmıştım macun cöller master mastergel makerle sıvı metalim olsa 4.4 GHz görürdüm böyle çip denk gelmez ama keşke satmasaydim birçok aaa oyunu oynatır 1070 e kadar besler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcaka28 -- 26 Mayıs 2020; 14:48:2 >
  • xcaka28 kullanıcısına yanıt
    1.216V ile 4.2 stabil ise enteresanmış.

• 1.3v du galiba yükte öyle hatırlıyorum 144 hz monitorum olmasa satmazdim güzel işlemcidir fiyatina göre
  • Konuyla biraz alakasız ama kusura bakmayın, bir soru soracağım. İ5 3570k kullanıyorum, işlemcimi e3 1230v2 veya 1270v2 ile değiştirirsem oyunlarda fark yaratır mı?

• Buneyabyll B kullanıcısına yanıt
    3570K aman aman değil ancak fena da olmayan bir işlemci. Diğer donanımlarınız nedir? Ayrıca bunu burada sormanızı da garipsedim :) Doğru kategoriye konu açarsanız daha iyi cevaplar alırsınız. Ekran kartını oldukça kötü bir kart ise 3570K'a sahip olmanız bir şey değiştirmeyecektir. RX570-1650S civarı güçte bir kartınız var mı?
  • Gerekli yerlere konu açtım ancak istediğim geri dönüşleri alamadım ve hem overclock hem xeon deneyimi olan birine doğrudan sorabilmek için buraya yazdım. Ekran kartım Evga GTX 1060 6GB diğer bilgisayar parçalarım paylastığım konuda var. Ziyaret edip bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. Konuyu kirlettiğim için kusura bakmayın :)https://forum.donanimhaber.com/i5-3570k-4-8-ghz-overclock--143631823#143631823
    https://forum.donanimhaber.com/i7-vs-xeon-yardim--143602343#143602343
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buneyabyll

Konuyla biraz alakasız ama kusura bakmayın, bir soru soracağım. İ5 3570k kullanıyorum, işlemcimi e3 1230v2 veya 1270v2 ile değiştirirsem oyunlarda fark yaratır mı?
    değmez dostum senin işlemcin daha iyi hatta
  • takip
  • Fiyat takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,işlemci eğer satılmadıysa talibim. 110 tl ye yanında fan veriliyorsa fiyatını artırabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selim oğlu -- 6 Ağustos 2020; 18:39:35 >
  • selim oğlu kullanıcısına yanıt
    İşlemci satilmadi, 130TL'den dusuge birakmayacagim. Aylardir duruyor cekmecemde, durmaya devam eder :) Dusunurseniz alisverisi yapabiliriz.

• Peki sadece işlemci mi fanda var mı? Elinizde xeon x3440 uyacak bir anakarta varsa anakarta işlemciye göre daha yüksek fiyatlar verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selim oğlu -- 6 Ağustos 2020; 18:47:0 >
    arkadaşta anakart yok sanırım. son ilanıma bakabilirsin bende var :)

• kosedekibalici kullanıcısına yanıt
    Arkadaşta yoksa sizden alabilirim.
    Sadece islemci mevcut. Diger parcalari aylar evvel sattim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.