Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

## sAtıLıK ## İntel E2140

4
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      10307 Mesaj
      Referanslar: 390

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      07 Kasım 2008 13:41:06 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      Anakart : Gigabyte P35C DS3R rev2.0 (Faturalı, Garantili , Full Kutulu) 150ytl SATILDI (ekodialog)

İşlemci : İntel E2140 1.6Ghz 800Mhz Fsb (Kutulu, Fanlı, Garanti Belgeli) 80ytl SATILDI (akinooo)

Ram : (2GB) 1GB DDR2 667 Mhz Oem + 1GB DDR2 667Mhz Twinmos (kutu fatura yok) 40ytl

- Anakartın Henüz bir yılı dolmadı, 3 yıl garantilidir, 2 yıl daha garantisi var. İşlemci Faturasız Arena Garanti Belgeli.

- Anakartın da işlemcinin de Overclock konusunda performansı tartışılmaz. Fiyat performans ürünüdür.

- Üzerindeki E2140 işlemci ile 1.375V(def1.325) biostan vererek günlük kullanım hızı aşağıda resmini koyacağım gibidir.(3Ghz)

- Ramleri +0.1 Ram voltajı ile günlük 750Mhz 4-4-4-12 gecikme süreleri ile kullanıyorum.

- Profilimdeki blog sayfamdan Q6600 ile 4050Mhz, Veritech 800Mhz Ramler ile 1200+ Mhz(Cl 5 5 5 15), E2140 ile de 3240Mhz yaptığımı görebilirsiniz. Günlük kullanım hızım 3Ghz max olmuştur ve oyun da pek oynamadığım için temiz oc'siz kullanılmış gibi düşünülebilir.

- En uzun süreli kullandığım sistem bugüne kadar. nakit ihtiyacı nedeni ile bir süre ucuz bir sistem kullanacağım için satıyorum parçaları. 100 küsür liralar istenen E6300 işlemcisi ile yakın performans veren işlemcim düşük önbelleği ve fsb hızı ile de E6300e göre daha kolay overclock olabilmektedir. Bknz:http://forum.donanimhaber.com/m_21341255/tm.htm

Günlük stok fan ile kullanılabilir şekli;

Not: bu resimdeki ısı değerleri Ninja ile alınmıştır, fakat stok soğutucu ile de bir müddet kullandım kesinlikle sorun çıkarmayacaktır.

- Hepsi için istediğim fiyat 270yTl'dir. Pazarlık Sünnettir (=. Kargo Ptt ile 3 lira civarında yahut Mng ile 6 lira civarına yapabilirim.
      - Anakart tek satılabilir: 150yTl. Anakarta talip olmaması durumunda işlemciyi tek satmayı kesinlikle düşünmüyorum. Ramler de keza öyle.
      - Takas için dahili min 250Gb, harici min 500Gb hdd düşünebilirim.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 8 Kasım 2008; 15:07:56 >

|
      |

Ne güzel komşumuzdun sen || Fahriye abla

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
      Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

• Yüzbaşı
      979 Mesaj
      Referanslar: 40

Katılım Zamanı
      03 Şubat 2005

Durum
      Forumda değil

07 Kasım 2008 15:19:10
      Sen ne ara döndün la Koray foruma Parçalar güzel Hayırlı satışlar
      |
      |

İlk Referansım Vicdanım ve İnsanlığımdır..
      Alışveriş ve Referans Listem Dükkanımdadır.
      Sorunlu Alışveriş==>>Mr.UniquE((Tertemiz kutusunda özellikle pinlerine dikkat ederek gönderdiğim işlemciye 3 pin bilerek yamultmuşsun dedi. İşlemciyi takamadığı için yamulan pinlerin suçunu bana attı.. Herkesten bilgisayarcı ve şerefli olması beklenemez tabi... Şiddetle UZAK DURUN...))
    • Yarbay
      10307 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      07 Kasım 2008 15:28:55 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: saddamx

Sen ne ara döndün la Koray foruma Parçalar güzel Hayırlı satışlar

Evladım ilanımı la lu şeklinde sözlerle kirletme kaç kere diyeceğim =p
      Yahu cüzdanı kaybettim, bir kısım para ihtiyacı bir kısım da bunalımda olmam nedeni ile dönüş farz haline gelince dayanamadım Teşekkür ederim.

Bu üçlüyü bir arada bulmak her zaman nasip olmaz ona göre
      |
      |

Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

• Yarbay
      10307 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      07 Kasım 2008 19:48:45 Konu Sahibi
      İşlemci ve Ramler tek satılabilir duruma geldi, Anakarta birden çok alıcı çıktı.

İşlemci
      için tek başına 80yTl.

Ramler için 40yTl istiyorum. İkisini alana kargo ücreti benden.
      |
      |

• Yarbay
      10307 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      08 Kasım 2008 12:34:14 Konu Sahibi
      Anakart: "ekodialog" kullanıcı adlı abime
      İşlemci : "akkinooo" kullanıcı adlı kardeşime satılmıştır.
      |
      |

Reklamlar
Paykasa
haberler
web tasarım,web design
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.