Şimdi Ara

## sAtıLıK ## İntel E2140

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Anakart : Gigabyte P35C DS3R rev2.0 (Faturalı, Garantili , Full Kutulu) 150ytl SATILDI (ekodialog)

İşlemci : İntel E2140 1.6Ghz 800Mhz Fsb (Kutulu, Fanlı, Garanti Belgeli) 80ytl SATILDI (akinooo)

Ram : (2GB) 1GB DDR2 667 Mhz Oem + 1GB DDR2 667Mhz Twinmos (kutu fatura yok) 40ytl

## sAtıLıK ##  İntel E2140

- Anakartın Henüz bir yılı dolmadı, 3 yıl garantilidir, 2 yıl daha garantisi var. İşlemci Faturasız Arena Garanti Belgeli.

- Anakartın da işlemcinin de Overclock konusunda performansı tartışılmaz. Fiyat performans ürünüdür.

- Üzerindeki E2140 işlemci ile 1.375V(def1.325) biostan vererek günlük kullanım hızı aşağıda resmini koyacağım gibidir.(3Ghz)

- Ramleri +0.1 Ram voltajı ile günlük 750Mhz 4-4-4-12 gecikme süreleri ile kullanıyorum.

- Profilimdeki blog sayfamdan Q6600 ile 4050Mhz, Veritech 800Mhz Ramler ile 1200+ Mhz(Cl 5 5 5 15), E2140 ile de 3240Mhz yaptığımı görebilirsiniz. Günlük kullanım hızım 3Ghz max olmuştur ve oyun da pek oynamadığım için temiz oc'siz kullanılmış gibi düşünülebilir.

- En uzun süreli kullandığım sistem bugüne kadar. nakit ihtiyacı nedeni ile bir süre ucuz bir sistem kullanacağım için satıyorum parçaları. 100 küsür liralar istenen E6300 işlemcisi ile yakın performans veren işlemcim düşük önbelleği ve fsb hızı ile de E6300e göre daha kolay overclock olabilmektedir. Bknz:http://forum.donanimhaber.com/m_21341255/tm.htm

Günlük stok fan ile kullanılabilir şekli;

Not: bu resimdeki ısı değerleri Ninja ile alınmıştır, fakat stok soğutucu ile de bir müddet kullandım kesinlikle sorun çıkarmayacaktır.

- Hepsi için istediğim fiyat 270yTl'dir. Pazarlık Sünnettir (=. Kargo Ptt ile 3 lira civarında yahut Mng ile 6 lira civarına yapabilirim.
    - Anakart tek satılabilir: 150yTl. Anakarta talip olmaması durumunda işlemciyi tek satmayı kesinlikle düşünmüyorum. Ramler de keza öyle.
    - Takas için dahili min 250Gb, harici min 500Gb hdd düşünebilirim.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 8 Kasım 2008; 15:07:56 >

• Sen ne ara döndün la Koray foruma Parçalar güzel Hayırlı satışlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: saddamx

Sen ne ara döndün la Koray foruma Parçalar güzel Hayırlı satışlar

Evladım ilanımı la lu şeklinde sözlerle kirletme kaç kere diyeceğim =p
    Yahu cüzdanı kaybettim, bir kısım para ihtiyacı bir kısım da bunalımda olmam nedeni ile dönüş farz haline gelince dayanamadım Teşekkür ederim.

Bu üçlüyü bir arada bulmak her zaman nasip olmaz ona göre

• İşlemci ve Ramler tek satılabilir duruma geldi, Anakarta birden çok alıcı çıktı.

İşlemci
    için tek başına 80yTl.

Ramler için 40yTl istiyorum. İkisini alana kargo ücreti benden.
  • Anakart: "ekodialog" kullanıcı adlı abime
    İşlemci : "akkinooo" kullanıcı adlı kardeşime satılmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.