Şimdi Ara

Satılık Intel Core i5 3330

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Satılık Intel Core i5 3330
    Intel Core i5 3330 3GHz 6MB Cache LGA 1155 İşlemci - 300 TL

Sistemimi i7 7700K ile güncellediğim için bu parçaları satışa çıkardım. Vatan bilgisayar'dan alınmışlar olup, garantileri dolmuştur. işlemcinin stok fanı mevcut olup, hic kullanılmamıştır. işlemci daima hyper 212x ile kullanılmıştır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 280 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• sadece işlemci için son fiyat pm alabilirmiyim
  • Anakart kaça gitti kardeş?
  • 200 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Islemcinin son fiyati nedir

• Ram satıldı işlemci satıldı dediniz ilan güncelleme oluyor ?

• saçma sapan insanlara satış yapmak zorunda kalıyorum da ondan. anlaşıyoruz. önce işlmeci diyor adam. referansın yok falan. hadi lan ordan. üç kuruşluk mala önden sahip olacak beğenirse parasını yollayacak. paşamın keyfine bak. refernasın yok falan diyor. ben bugune kadar tüm alışverişllerimi önden para şeklinde yaptım. ikinci elde taksit yapalım bari oldu olacak. bu da böyle satılacak.. satılmazsa da satılmaz. yeni sistemime 3 bin TL'nin üzerinde harcamışım. 280 lira için kaldığım muameleye bak....

Neyse ramler satıldı. allahtan forum dışı gitti. böyle muamelelere maruz kalmadım. iş yerimin adresini verdim, geldi elden aldı adam elden. sıkıntı olursa biliyorsun arkadaş yerimi dedim.

ulan alem çakal dolmuş 250-300 TL için serefsizlik yapacağımızı sanıyor. herkes kendinden bilirmiş başkasını..

sonuç olarak ilanı cepten güncelliyorum. remleri görmedim. onlar satıldı. işlemciyi isteyen ise daha sonra cevap yazmadı. satıldığı için de ikinci kişiye satamayacağımdan size işlemciyi tekrar satmadım..

işlemci hala satışta fiyatı 280 tl. pazarlık falan yok. alan alır arkadaş..

• forum dan x-slim bicili arkadaşa satılmıştır. saçma sapan tekliflerle ugrastirmadigi için kendisine tsk ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.