Şimdi Ara

Satılık inFAMOUS: Second Son - Collector's Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Orjinal Oyun #PS4
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, oyun sadece 1 kereliğine konsola girdi, bitirildi ve kutusuna kaldırıldı. Oyun 3. bölge ancak region-free olduğundan sorunsuzca çalıştırılabilir. Bu sürüme özel olan Cole's Legacy DLC kodu kullanılmamıştır. Kodu kullanmak için Asya PSN hesabına sahip olmanız gerekmektedir (ücretsiz hesap açabilirsiniz). Oyunda Türkçe dil seçeneği YOKTUR.

Kutu içeriği:

-Ana karakterin oyunda taktığı 8 adet rozet

-Cole's Legacy DLC kodu

-D.U.P. giysi yaması

-Özel kutusunda inFAMOUS: Second Son oyunu

NOT: Kutuda bere YOKTUR.

Fiyat olarak 220 lira düşünüyorum.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canikoblivan -- 6 Mayıs 2014; 12:28:36 >

• Hocam selamlar, sıfırı hepsisony' de 232 TL.

http://www.hepsisony.com/?urun-7057-ps4-infamous-second-son-special-edition
  • quote:

Orijinalden alıntı: UlasAsmadili

Hocam selamlar, sıfırı hepsisony' de 232 TL.

http://www.hepsisony.com/?urun-7057-ps4-infamous-second-son-special-edition

Special Edition ve Collector's Edition farkli olmasi lazim. Bere ve DLC'den baska ozel icerik belirtilmemis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canikoblivan kullanıcısına yanıt
    Sizin ürün hangisi, onu kesinleştirelim .. :) Başlık SE yazdığı için bu linki verdim. Collector' s Edition ise 260 TL. Ama stok kalmamış, o fiyattan satılmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UlasAsmadili -- 6 Mayıs 2014; 12:26:14 >
  • quote:

Sizin ürün hangisi, onu kesinleştirelim .. :) Başlık SE yazdığı için bu linki verdim. Collector' s Edition ise 260 TL. Ama stok kalmamış, o fiyattan satılmıştı.

Benimki Collector's Edition baslikta hata olmus =)

Ama bere yok benimkinde.

Bere dışarıda kullanımlık mı ? Bende koleksiyon yapıyordum ama artık düşünmediğimden almadım SE veya CE. Belki bere için yine alır, beresiz satarım .. Sizde arşivi bozuyorsunuz, zor olsa gerek, benim Ps3 sadece Exc oyunların arşivi var, X360 ise karışık bir arşiv var bende artık bozma kararı aldım .. :)
  • quote:

Bere dışarıda kullanımlık mı ? Bende koleksiyon yapıyordum ama artık düşünmediğimden almadım SE veya CE. Belki bere için yine alır, beresiz satarım .. Sizde arşivi bozuyorsunuz, zor olsa gerek, benim Ps3 sadece Exc oyunların arşivi var, X360 ise karışık bir arşiv var bende artık bozma kararı aldım .. :)

Bere cok kullanan biri oldugu icin tutma karari aldim, hosuma gitti =)

Ilgilenirsen yardimci olurum fiyat konusunda.

Arşiv olayını bende bitirdiğim için oyunu arkadaşımdan alıp bitireceğim sadece, yine de teşekkür ederim. İyi satışlar dilerim.
  • quote:

Arşiv olayını bende bitirdiğim için oyunu arkadaşımdan alıp bitireceğim sadece, yine de teşekkür ederim. İyi satışlar dilerim.

Tesekkurler dostum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.