Şimdi Ara

SATILIK I7 9700K-MSI RTX 2080 TRIO/ MSI MEG Z390 GODLIKE SISTEM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILIK I7 9700K-MSI RTX 2080 TRIO/ MSI MEG Z390 GODLIKE SISTEM
    SATILIK I7 9700K-MSI RTX 2080 TRIO/ MSI MEG Z390 GODLIKE SISTEM
    SATILIK I7 9700K-MSI RTX 2080 TRIO/ MSI MEG Z390 GODLIKE SISTEMSATILIK I7 9700K-MSI RTX 2080 TRIO/ MSI MEG Z390 GODLIKE SISTEM
    Mevcut sistemimi inventus.comdan kasım 2018 yılında topladım parçalarının minimum 3 yıl hatta daha fazla garantileri vardır.Özellikle inventusdan topladım keza garanti konusunda destek konusunda Türkiye'nin en iyi bilişim marketi sitesidir.Ekşi den veya sosyal platformlardan okuyabilirsiniz.

Sistemi çok özenerek toplasamda hiç bir zaman vakit geçirme fırsatı yeterli kadar olmadı hafta sonları boş vakitlerimde kullandım hatta sistemi oc yaparım diyerek en pahalı anakartı Msı Godlike z390 aldım fakat hiç oc yapılmadı.Alan arkadaş gerçekten uzun yıllar sıkıntısız kullanır ve istediği oyunu rahatlıkla oynar.

Sadece Kasa satılıktır.

Özellikleri

İşlemci: I7 9700K COFFEE LAKE

Anakart:MSI MEG GODLIKE Z390

Harddisc ve SSD:SEGATE 2 TB VE SAMSUNG EVO 970 500 GB SSD
    Ram:CORSAIR VENGAENCE RGB PRO DUAL 16 GB RAM DDR4 3200 MHZ 2X8
    Ekran kartı:MSI GAMING X RTX 2080 TRIO RGB
    İşlemci Soğutucu:NZXT KRAKEN X62 280MM RGB
    Kasa: PHANTEX P350X TEMPERED GLASS BLACK ECLIPSE RGB
    Güç Kaynağı:FSP HYDRO G 850 W +80 GOLD
    Fiyat 18500 tl
    Tüm Parçaların kutuları eksiksiz olarak mevcuttur alan arkadaşa isterse onlarıda vereceğim.
    Sistem gördüğünüz gibi tamamiyle özenle ve araştırma sonucu alınmıştır sadece anakart bile 5.000 tl değerinde stoklarda olmayan en iyi anakartlardan biridir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 18500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Antalya, Konyaaltı Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• erenzengin kullanıcısına yanıt
    Ilan yoruma kapalıdır.Begenmedigin urunun fiyatına yorum yapmana gerek yok.Ha yine yorum yapacagim diyorsan düzgün yorum yaparsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde Biraz daha olsa para hic kacirmazdim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar hocam, iyi satışlar.

Sistem güzel, bileşenler de güzel. Buna benzer bir sistem arayışım da var aslında ama fiyat konusunu düşünmem gerekiyor.

Bu arada ürünlerin garanti durumu hakkında kafama bir şey takıldı. Sistemi kasım 2018'de topladığınızı belirtmişsiniz. Yani sistemin 2. senesine girmesine 15 gün var. Bu durumda sistemdeki bazı parçaların garantileri 1 sene kalmış oluyor doğru mudur? (Bazı parçalar 4 sene garantili oluyor onları ayrı tutarak soruyorum.) Bu konuyu aydınlatır mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bigbadfox

Selamlar hocam, iyi satışlar.

Sistem güzel, bileşenler de güzel. Buna benzer bir sistem arayışım da var aslında ama fiyat konusunu düşünmem gerekiyor.

Bu arada ürünlerin garanti durumu hakkında kafama bir şey takıldı. Sistemi kasım 2018'de topladığınızı belirtmişsiniz. Yani sistemin 2. senesine girmesine 15 gün var. Bu durumda sistemdeki bazı parçaların garantileri 1 sene kalmış oluyor doğru mudur? (Bazı parçalar 4 sene garantili oluyor onları ayrı tutarak soruyorum.) Bu konuyu aydınlatır mısınız?
    Merhablar
    islemci,ekran kartı,anakart 3 yıl garantili
    Güç kaynağı,ssd 5 yıl garantili ram ise ömür boyu
    diger parcalar 2 yıl garantili kasa,su sogutma ve hdd gibi kolaya bozulmayacak urunler.Ha bozulursada inventus diger firmalar gibi degil yine yardimci olurlar tamirinde degisiminde ve bu yuzden ordan sistemi topladim.Musteri destekleri gercekten iyi.

Fiyat konusuna gelince topladigim tarihte 3400 dolar gibi bir paraydi simdiki kurla suanda bu kasa 27.000 tl yapıyor.Satış fiyatımın iyi olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aléister Crowley kullanıcısına yanıt
    Anlıyorum hocam. Dediğim gibi sistem güzel, parçalar da güzel. Umarım güzel bir arkadaşımıza gider, o da uzun yıllar kullanır.

Not: Fiyat şu anki koşullarda benim için fazla, fakat ortalama olarak sistemin son kurla ederi aşırı pahalıya geliyor doğru. İmkan olsaydı bu sistemi kaçırmazdım. Kısmet diyelim.

İyi satışlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.