Şimdi Ara

SATILIK - I7 6700K + MSI Z170I GAMING PRO AC ITX + CORSAIR LPX 8 GB 2400 Mhz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
2
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Intel #s1151 AMD / Intel #Intel Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 SATILIK - I7 6700K + MSI Z170I GAMING PRO AC ITX + CORSAIR LPX 8 GB 2400 Mhz
    Merhaba,
    Kıbrısa giden arkadaşımın bana satmam için bıraktığı sistemi satmış olmanın verdiği gaz ile kendi sistemimide yenileme kararı aldım , yeni almış olduğum anakart kargodayken bu vakitte önden ilanı açmak istedim , ilgilenen arkadaşlara duyurulur.

İşlemci: Core I7 6700K (ilk alındığında cinebench gazıyla overclocklandı , sonrasında hayatına anakartın game mode u ile 4.2 Ghz'de devam etti, şuan Cooler master masterliquid 240 ile soğutulmakta.)
    Anakart : MSI z170i Gaming Pro AC , özellik olarak eksiksiz başarılı bir anakart , bendeki ara ara ram slotlarından birini görmemeyi huy edindi (yeni aldığım ramlerle de denedim , 5-10 kez söküp takıyosunuz bir kere algıladıktan sonra siz sökene kadar sıkıntı yapmıyor :D , fiyatını o sebeple uygun tutacağım.)
    Ram: Corsair LPX 2400 Mhz 8 GB

İşlemci: Namikaze isimli arkadaşa satıldı.
    Anakart: 450 TL
    Ram: 200 TL

Ürünlerin hepsinin kutusu durmaktadır.
    Sistemi aktif kullanmakta olduğum için telefon galerimden 2 resim atıyorum Antalyada olan gelip deneyip alabilir, ilave resim isteyenler pazar günü beni dürtüklesin.

Herkese hayırlı forumlar :)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Antalya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Fiyat takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.