Şimdi Ara

\\SATILIK i7 4820k 2011pin 10mb yada ALINIK 2011pin anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Intel® Core™ i7 4820K işlemci 4+4 çekirdekli(4fiziksel+4sanalHT) 2011pin 10M Önbellek, Ivy-Bridge-E turbo boost 3.90 GHz PCI 3.0 desteği var. Render için ucuz çözüm

Bu işlemci ile birlikte sli yapacaksanız 40line veri hattı olduğundan sli 16x16x olarak kullanabilirsiniz.PCI 3.0 destekliyor.
    (i7 3820k işlemci PCI 3.0 desteklemez)

Elinde 2011pin x79 anakartı olan varsa bu işlemci ile kullanabilmek için alabilirim.

Çok az kullandım. çok temizdir. 3dsmax ve bunun gibi programlarda orta seviyede RENDER yapacaklar için çok uygun.
    Buradan tüm özelliklerine bakabilirsiniz.
    https://ark.intel.com/content/www/tr/tr/ark/products/77781/intel-core-i74820k-processor-10m-cache-up-to-3-90-ghz.html
    https://ark.intel.com/content/www/tr/tr/ark/products/codename/67456/products-formerly-ivy-bridge-e.html

≤≤Satıldı.≥≥

\\SATILIK i7 4820k 2011pin 10mb yada ALINIK 2011pin anakart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhuncoskun -- 10 Mart 2022; 9:50:29 >

• 4960x işlemci aldığımdanbu işlemciyi satıyorum
  • 2011 pin 3820 işlemcisi olanlara şiddetle tavsiye ederim çok farkediyor.
  • Anakartları bu denli pahalı olmasa güzel işlemciler. Pahalı olduğundan piyasası ölü, halbuki efsane performans var. Gerçi 3820'si olan 3930k veya 4930k ya yükseltmeli bence.

Herneyse hayırlı satışlar inşallah satabilirsiniz. Fiyat normal alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hastahalil

Anakartları bu denli pahalı olmasa güzel işlemciler. Pahalı olduğundan piyasası ölü, halbuki efsane performans var. Gerçi 3820'si olan 3930k veya 4930k ya yükseltmeli bence.

Herneyse hayırlı satışlar inşallah satabilirsiniz. Fiyat normal alınabilir.

Teşekkürler, gerçekten de performansı çok çok iyi. 4960x aldım buna yakın performansı var.
  • Peki hocam her x79 bu işlemciyi destekliyor mu, bios update şart mı mesela?
  • Kullanacağınız board marka,modelini ve bios versiyonunu verin bakayım.
  • Orhun bey merhaba sizden ekran kartı almıştım uzun yıllar kullandım benden sonra oğlum da kullandı gayet memnun kaldik.550 ti. Birkaç gün önce ömrü doldu. Tabi bizim sistem de ömrünü doldurdu. Upgrade zamanı geldi geçti. Siz bilgisayar öğretmenisiniz diye hatırlıyorum. Bizim işlemci AMD

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Phenom ıı X2 555, 1600 MHz 6 GB ram ddr3, 120 GB ssd, 1 TB HDD, msı 7597 mainboard, epey eskidi. Oğlum gta5 vb. Oyunlar oynuyor. Bu sisteme 760 ti alsak kurtarır mı yoksa hepsini yenileyelim mi.

• Sizdeki i7 işlemciyi alsak ona göre bir anakart tavsiyeniz olur mu? Tabii bir de ekran kartı lazım. Müsait olursanız cevabınızı bekliyorum teşekkürler.

• Tüm Pm'ler cevaplanmıştır. İlginize teşekkürler.
  • asus rampage iv asus rampage iv extreme ve 4820k işlemci var bende
  • Ramtech Bilgisayardan bu board'u aldım. Aliexpres'ten de 32gb 1600mhz ram aldım.Kasa, ekran kartı ve SSD diğer parçalar var yeni kasa yaptım. Herkese teşekkürler.\\SATILIK i7 4820k 2011pin 10mb yada ALINIK 2011pin anakart
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.