Şimdi Ara

Satılık İ5 4670K , Arock H87 Performance, Kingston 2 x 4gb ddr3 1600, Xigmatek 500w

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Satılık İ5 4670K , Arock H87 Performance, Kingston 2 x 4gb ddr3 1600, Xigmatek 500w
    Uzun zamandır kullanmadığım parçalarımı satmak istiyorum, resimlerde ürün durumları bellidir.Anakart , işlemci ve ram kutuları bulunmuyor sağlam bir şekilde paketlenip gönderilecektir.
    İstediğim fiyatlar

İşlemci + soğutucu 500TL
    Anakart 200TL
    Ramler 150TL
    Power supply 130 TL
    Satılık İ5 4670K , Arock H87 Performance, Kingston 2 x 4gb ddr3 1600, Xigmatek 500w
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Düzce Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• fiyat takıp
  • Anakart,işlemci ,ram ,iyi fiat. Overclock için çok uygun.
    İyi satışlar.
  • Pm gonderdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almak içim pm
  • PM bakarsanız çok sevinirim.
  • Dün mesaj atmama ve okumasına rağmen arkadaş cvp yazma tenezzulunde bulunmadı, anlamadım ne is

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaViTz

Dün mesaj atmama ve okumasına rağmen arkadaş cvp yazma tenezzulunde bulunmadı, anlamadım ne is

Arkadaş lord çünkü. Aynı şekilde gördü ve 2 gündür cevap atmıyor. Teklifimi geri çekiyorum.
  • boyle bi şikayete hakkın yok. müsait değildir hastadır seyahettedir ne biliyim belki senin tipini begenmemiştir...
    biraz duyarlı ve sabırlı olmak lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.