Şimdi Ara

SATILIK /// i5 4590+16 gb(2x8gb) 1600mhz cl9 DDR3 Ram+Aerocool Soğutucu /// 900tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILIK /// i5 4590+16 gb(2x8gb) 1600mhz cl9 DDR3 Ram+Aerocool Soğutucu /// 900tl
    Tüm parçalar sorunsuz çalışmaktadırlar ve tertemizdirler.

Ramler Hynix Markalı DDR3 1600mhz cl9

İşlemci+Ramler+Soğutucu şeklinde gönderilecektir.

Soğutucu'nun tüm parçaları eksiksiz gönderilecektir. Serin ve gayet güzel soğutuyor işlemciyi.https://www.aerocool.com.tw/us/cooler/verkho5

NOT : Ürünler önce Havale sonra Kargo şeklinde gönderilecektir. Türkiye'deki tüm Şehirlere Kargo ile gönderiyorum. Kargo ücreti alıcıya aittir. Referanslarım mevcuttur, Profil sayfasından yorumları okuyabilirsiniz.

NOT 2: Fiyat sondur. Pazarlık, Takas, İndirim, GET satış yoktur. Bunlarla ilgili mesaj gönderenlere cevap verilmeyecektir.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 900 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Mersin, Tarsus Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam revize tavsiye ederim zira forumda 3570k + z77 anakart + 16 gb vengeance ram kiti 900 lira. 3570k oc ile her türlü işlemcinizi geçer ancak sizin işlemci k serisi değil ve o sistemde z serisi anakart da olmasına rağmen aynı fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemci:450 TL
    Ramler: 300 TL
    Soğutucu: 150 TL

daha neyin indirimini yapayım anlamadım?
    bedavaya verecek halim yok sonuçta, ki bu parçaları ben alırken kat be kat daha fazlasını vermişimdir..
    daha uygun fiyata isteyenler gidip elbette diğer satıcılardan alabilirler.
    en azından ben insaniyetli fiyat koyuyorum, 4790k setlere ne kadar fiyat çektikleri ortada herkesin...

• Pek tabi istediğiniz fiyatı yazmakta özgürsünüz ben sadece muadili bir örnek vererek düşüncemi belirttim. 4790k lı setler konusunda haklısınız ancak kaç tanesi ve kaç ay boyunca ilan güncelleme sonrasında sattıkları ayrıca incelenmesi gereken bir konu. İşlemciniz k serisi olsa bu önemli bir faktör olurdu ancak bugün 300 liraya sıklıkla satılan ve zaman zaman 250 liradan dahi ilana düşen 2500k bile overclock ile sizin 450 tl değer biçtiğiniz işlemcinin önüne geçiyor. Aynı örneğini verdiğim 3570k gibi. Sadece tavsiyede bulunmak istiyorum. Ürünlerinize fiyat belirlerken sadece güncellenen ancak satılamayan fahiş fiyatlı ürünleri değil, satlabilen ürünlerin fiyatlarını referans almanız satışınızı kolaylaştıracaktır. Yada örneğini verdiğim ve daha hızlı olma potansiyelli bir işlemci ile z serisi anakartlı bir sistemi ve kendi parçalarınıza alıcı gözüyle bakın. "ben olsam aynı fiyata daha iyisi varken benim ürünlerime bu parayı verir miyim" diye sorun kendinize. İyi forumlar dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: emrekaradag

Pek tabi istediğiniz fiyatı yazmakta özgürsünüz ben sadece muadili bir örnek vererek düşüncemi belirttim. 4790k lı setler konusunda haklısınız ancak kaç tanesi ve kaç ay boyunca ilan güncelleme sonrasında sattıkları ayrıca incelenmesi gereken bir konu. İşlemciniz k serisi olsa bu önemli bir faktör olurdu ancak bugün 300 liraya sıklıkla satılan ve zaman zaman 250 liradan dahi ilana düşen 2500k bile overclock ile sizin 450 tl değer biçtiğiniz işlemcinin önüne geçiyor. Aynı örneğini verdiğim 3570k gibi. Sadece tavsiyede bulunmak istiyorum. Ürünlerinize fiyat belirlerken sadece güncellenen ancak satılamayan fahiş fiyatlı ürünleri değil, satlabilen ürünlerin fiyatlarını referans almanız satışınızı kolaylaştıracaktır. Yada örneğini verdiğim ve daha hızlı olma potansiyelli bir işlemci ile z serisi anakartlı bir sistemi ve kendi parçalarınıza alıcı gözüyle bakın. "ben olsam aynı fiyata daha iyisi varken benim ürünlerime bu parayı verir miyim" diye sorun kendinize. İyi forumlar dilerim
    iş performansa gelse son çıkan Intel işlemciler inan bana alıcı bulamazdı
    Çin'den uygun fiyata bedavaya Xeon'lar var iken neden 8.nesil 9.nesil işlemciler satılıyor biliyor musun peki?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.