Şimdi Ara

SATILIK Hyperx Fury 8GB 3200Mhz Ram

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Marka #Kingston Tür #DDR4 Kapasite #8GB Şehir #Isparta İlan Türü #Satılık Ram/Hafıza Kartı #Ram Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 SATILIK Hyperx Fury 8GB 3200Mhz Ram
    Paraya kıyıp Hyperx Predator RGB aldığımdan, elimdeki Kingston Hyperx Fury Black 8GB 3200MHz CL16 tek modülü satıyorum. Ürün bir haftalık ve hiç kullanılmadı (20 Mayıs Bilendenal.com faturalı). Sadece elime alıp bakmak için yanındaki etiketini kestim. Bildiğiniz gibi Hyperx Ram'ler ömür boyu garantili. Sıfırını almaktan tek farkı faturanın benim adıma olmasıdır. Isparta içi elden teslim, diğer şehirlere alıcı ödemeli kargo ile gönderirim. 3 Mayısta seyahat yasağının kalkarsa sonraki hafta Kocaeli-İstanbul civarı da elden teslim olur. Referansım olmadığı için güvenemeyen arkadaşlarla telefonda görüşebiliriz.

Yüksek performanslı CPU soğutucularla takas olabilir (Mugen 5 Rev b, Arctic freezer 34 duo). Altı üstü konuşulur. SATILIK Hyperx Fury 8GB 3200Mhz Ram
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 300 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 27 Mayıs 2021 Satıldığı Şehir : Isparta Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• En son fiyatı 280 TL'dir. Pazarlık teklif etmeyiniz. Kargo ücreti alıcıya ait.
  • Fiyat guncellenip biraz daha birşeyler yapılsa güzel olur gibi hocam hayırlı satışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coox1907 -- 7 Haziran 2020; 15:29:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sağolun hocam, önceliğim takas. Uygun bir cpu soğutucu ile takas düşünüyorum. Şu an için nakit 2.planda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.