Şimdi Ara

Satılık HyperX Cloud 1 (Yedek Pad ve Headband) 290TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Manisa İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Satılık HyperX Cloud 1 (Yedek Pad ve Headband) 290TL
    Ürünü yıllar evvel almıştım ve çok çok memnun kalarak kullandım. Müziklerle olan alakamı değiştirmiştir kendisi. Kablosuz ve birçok cihazı bağlayabilmek adına Arctis Pro Wireless modeline geçtiğim için satıyorum. Yakın zamanda kulaklık yastıklarını ve headband kısmını değiştirdim orjinal olanları parçalanmaya başladığı için. Ekstra olarak yanında birer tane de yedeğini veriyorum. Kutusu ve kutu içeriği tam ve sağlamdır. Sadece mikrofonun ucuna takılan sünger kenarda dura dura parçalanmış. Mikrofonunu zaten hiç takmadım desem yeridir. Kulaklığın kendisinde kırık çıkık çatlak yoktur. Yılların getirdiği birkaç ufak yıpranma ve çizik mevcut plastik kısımlarında. Fotoğraflardan da görebilirsiniz.

Performans olarak Arctis Pro ile kıyaslayacak olursam; bassları bunun daha çok hoşuma gidiyor. Ekolayzır ayarı ile Arctis buna yaklaşabiliyor. Netlik olarak tabi ki Arctis Pro çok daha iyi zira kendisi 2600TL'lik Hi-Res bir kulaklık. Ancak performans farkları fiyatları arasındaki fark kadar yok. Yani performan üzerinden kıyaslayacak olursam biri 450 diğeri 800 lira eder. Kablolu kullanacak olsam yıllarca daha kullanabilirim bu kulaklığı.

Yanında bütün kutu içeriğini veriyorum. Kutusu da gayet şık ve sapasağlam. Kutu içeriğinde bir çift kadife yastık mevcuttu. Onları hiç kullanmadım. Ekstradan ben iki çift suni deri almıştım. Biri üzerinde biri de hiç kullanılmamış yedek olarak poşetinde duruyor. Bir de headband denilen kısım için iki tane yastık almıştım. Onun da biri üzerinde biri yedek olarak poşetinde duruyor. Uzatma kabloları, dönüştürücüler ve kontrol kısmı da tam ve sağlam şekilde yanında.

Ürünün birebir aynısını sıfır olarak bulamadım fiyatı belirleme açısından. Muadili gri ve mavi renkli kontrol kısmı farklı olan aynı isimli modeller 450TL civarında satılıyor. Yanındaki ekstralarla beraber 290TL fiyat biçtim. Havale/EFT karşılığı istenilen kargo şekliyle karşı ödemeli yollayabilirim. Get ilanı açmıyorum. Akhisar civarındaysanız elden de alabilirsiniz.

Teknik özellikleri;https://www.hyperxgaming.com/datasheets/H3CL_us.pdf

Satılık HyperX Cloud 1 (Yedek Pad ve Headband) 290TL Satılık HyperX Cloud 1 (Yedek Pad ve Headband) 290TL Satılık HyperX Cloud 1 (Yedek Pad ve Headband) 290TL Satılık HyperX Cloud 1 (Yedek Pad ve Headband) 290TL

Satılık HyperX Cloud 1 (Yedek Pad ve Headband) 290TL Satılık HyperX Cloud 1 (Yedek Pad ve Headband) 290TL Satılık HyperX Cloud 1 (Yedek Pad ve Headband) 290TL Satılık HyperX Cloud 1 (Yedek Pad ve Headband) 290TL
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 290 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Manisa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• PM atamıyorum sana. PM atarsan sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prosouls -- 28 Mart 2020; 23:41:46 >
  • Su pedi ayri satta alayim hocam ya cok ihtiyacim var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • satıldı mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Satılırsa ilanı kapatırım.
  • Tarafımca alınmıştır. Gerçekten çok iyi durumda. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.