Şimdi Ara

Satılık Hyosung GT250 Naked

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Motorumu farklı bir motosiklet deneyimi yaşamak için satıyorum. Kozmetik hataları dışında hiç bir sıkıntısı yoktur. Km si orijinaldir. Benzini koy 500 km git tık demez. Yaza girerken gerekli tüm bakımlarını yaptırdım. Yağı, yağ filtresi, hava filtresi, fren balataları değişti. MTV yatırıldı. 2017'e kadar muayenesi tam. Üzerinde el yapımı harika bir egzoz var sesi çok iyi. (Değeri 400 TL) Eksi yönlerine gelecek olursak; motor sonbaharda park halindeyken rüzgardan devrildi. Fotoğraflara da koydum yumruk büyüklüğünde bir çökük var. Görünce kaza olmadığı, olduğu yere devrildiği anlaşılıyor zaten. Düşünce gidon da hafif eğrildi ama elle düzelttim bakınca belli oluyor. Yine düşme nedeniyle benzin göstergesi arızalandı. İlk başta da söylediğim gibi kozmetik hataların dışında sıkıntısız motordur. Yaz ayında motosikletsiz kalmak istemediğim için takasa açığım (Çin üretimi motorlar hariç). Motosikleti haftaiçi akşam 5'e kadar üniversitede, 5'den sonra ve hafta sonları Akkonakta görebilirsiniz. Gelin görün kendiniz karar verin. Merak ettiğiniz konuları mesaj ile sorabilirsiniz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-hyosung-gt250-naked-takasli-325516147/detay/

• Hocam linke tıklayınca motor çıkmıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.