Şimdi Ara

[SATILDI] HTC 10 32GB GOLD DELTA GARANTİLİ(GARANTİ SÜRESİ DOLMUŞTUR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • düzenleme: Telefon satılmıştır,ilan sehven yenilenmiştir.

Merhaba sevgili forum kullanıcıları,
    24 Eylül 2017 tarihinde hepsiburada.com üzerinden satın almış olduğum telefonu satmak istiyorum. Satış sebebi sadece ve sadece bataryanın mevcut durumundan dolayıdır. Mevcut durumu ise şu şekildedir,bakıyorsunuz batarya doluluk oranı %20 olarak görünüyor,güveniyorsunuz bu değere,biraz sonra bir bakmışsınız telefon kapanmış. HTC servisinden orjinal batarya alıp kendim değiştirmek istedim,ama videoları izledikten sonra vazgeçtim,açıkçası telefonumu da şu durumda tanımadığım telefonculara teslim edip içini açtırmak istemedim.Telefon bugüne kadar hiç servise gitmemiş,hiç içi açılmamıştır. Bataryasını değiştirdiğinizde kusursuz bir telefona sahip olacaksınız. Cihaz bugüne kadar hep Spigen kalın kılıf ile ve ekran koruyucu ile kullanılmıştır. Ekranda 1 tane dahi çizik yoktur. Kasası da kusursuz idi, ta ki geçen haftaya kadar, fotoğraflarda ok ile belirttiğim yerde hafif bir ezik oluşmuştur,sebebini bilmiyorum.

İçerik olarak telefonun kendisi,kutusu,sim kart iğnesi ve fatura verilecektir.

Telefon için istediğim fiyat 700 Türk Lirasıdır.
    Lütfen münakaşaya girmeyiniz,saçma sapan yorumlar yazmayınız, genelde öyle yapan bir üye ile karşılaştığımda cevap vermeden sakince yönetime şikayet ediyorum. Herkese hayırlı günler dilerim.

Son olarak şu önemli uyarıyı yapmadan geçemeyeceğim.

İlan 2. el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vicv3ga -- 18 Mayıs 2020; 2:37:56 >

• [SATILDI] HTC 10 32GB GOLD DELTA GARANTİLİ(GARANTİ SÜRESİ DOLMUŞTUR)[SATILDI] HTC 10 32GB GOLD DELTA GARANTİLİ(GARANTİ SÜRESİ DOLMUŞTUR)[SATILDI] HTC 10 32GB GOLD DELTA GARANTİLİ(GARANTİ SÜRESİ DOLMUŞTUR)[SATILDI] HTC 10 32GB GOLD DELTA GARANTİLİ(GARANTİ SÜRESİ DOLMUŞTUR)[SATILDI] HTC 10 32GB GOLD DELTA GARANTİLİ(GARANTİ SÜRESİ DOLMUŞTUR)[SATILDI] HTC 10 32GB GOLD DELTA GARANTİLİ(GARANTİ SÜRESİ DOLMUŞTUR)[SATILDI] HTC 10 32GB GOLD DELTA GARANTİLİ(GARANTİ SÜRESİ DOLMUŞTUR)[SATILDI] HTC 10 32GB GOLD DELTA GARANTİLİ(GARANTİ SÜRESİ DOLMUŞTUR)[SATILDI] HTC 10 32GB GOLD DELTA GARANTİLİ(GARANTİ SÜRESİ DOLMUŞTUR)[SATILDI] HTC 10 32GB GOLD DELTA GARANTİLİ(GARANTİ SÜRESİ DOLMUŞTUR)[SATILDI] HTC 10 32GB GOLD DELTA GARANTİLİ(GARANTİ SÜRESİ DOLMUŞTUR)[SATILDI] HTC 10 32GB GOLD DELTA GARANTİLİ(GARANTİ SÜRESİ DOLMUŞTUR)
  • Ekleme:
    Pil konusunda kesin birşey söyleyemiyorum. Bugun deneme amaçlı youtube açık bıraktım ve pil düzenli bir şekilde düşüş gösteriyordu. Yüzde 15e indiğini gördüm. Bir sonraki denemede kapanana kadar açık bırakacağım.

[SATILDI] HTC 10 32GB GOLD DELTA GARANTİLİ(GARANTİ SÜRESİ DOLMUŞTUR)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendede htc 10 var, ayni problemi yasadim %10 larda iken kapaniyordu,sonra %15 lerde iken kapanmaya basladi sonra %20 lerde.Yetkike servise verdim garantisi varken,kullanici hatasi sarj kablosu soyulmus bu zarar verir bataryaya falan diyip ucretle degistirceklerdi yaygara kopardim hem sikayetvara hem buraya konu acmistim,sonra geri vites yapip orjinal bataryayla ucretsiz degistirdiler gonderdiler bana.Suan ilk gunku performansinda batarya.

Alacak arkadaslar icinde telefonun hala gideri var.Okadar model var ama bu telefon bozulmadikca telefon alma ihtiyaci duymuyorum cok sukur :)

• Aynı telefondan bende de var. Kıyıp satamadım. Şimdi benim eleman kullanıyor. Htc 10 da bataryada sıkıntı yaşamadım ama htc desire eye da aynı sorunla karşılaştım. %10-15 lerde başladı %30 kara çıktı. Onun için batarya kalibrasyonu yapmıştım. Sonra düzeldi. Sorun şu oluyor, bataryanın ömrü kısalığı için, %100 de iken, içinde atıyorum 3.000 mah güç var sanıyor ama 2.700 mah var. Sayaç ona göre geri gidiyor ve %20 lerde aslında batarya bittiği için kendini kapatıyor. Nasıl yaptığımı tam hatırlamıyorum ama telefonun şarjını 1-2 kez tam doldurup boşalttığımı hatırlıyorum. Hatta onla ilgili videoda olması lazım youtubeda. Olur da satamazsan, kullanmak zorunda kalırsan diye yazıyorum :) ayrıca telefonun en önemli aksesuarı kulaklık yok sanırım ürünlerin arasında?

• an itibari ile telefon "spacetimereality" tarafından satın alınmıştır. Hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.