Şimdi Ara

SATILIK HONOR MAGIC WATCH 2 46MM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 SATILIK HONOR MAGIC WATCH 2 46MM

Merhaba,

Vatan Bilgisayar'dan alınmış, 30.11.2020 fatura tarihli Honor Magic Watch 2 saatimi nakite çevirmek istediğim için satıyorum. Saatte kırık, çizik, çalışmayan tuş mevcut değildir.

Xiaomi telefon ile huawei app üstünden senkronize ederek kullandım, herhangi bir problem yaşamadım. Daha öncesinde İphone 7 plus ile kullanmıştım, o süreçte de sorun yaşamadım.

Kutu içeriği mevcut, fatura mevcut. Sıfırları 1300TL civarında, sıfır sayılabilecek bir saat veriyorum. Fiyata 800TL yazdım. Anlık nakit ihtiyacımdan dolayı uygun fiyata veriyorum.

İstanbul Anadolu yakası elden teslim imkanı sunabilirim lokasyona göre. Geri kalan bölgeler için kargoya vermem gerekecektir.

Resim anlık çekilmiştir. Teslim etmeden önce kayışları çıkartıp ayrı ayrı temizleyip, dezenfekte edip kutulu şekilde teslimat yapacağım.

İyi forumlar.

FİYAT REVİZE 800TL >> 700TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 700 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 30 Kasım 2022 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Hayırlı satışlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sağ olun hocam. makul bir pazarlık payı da bırakarak yeni kullanıcısına kavuşturacağız inş :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.