Şimdi Ara

SATILIK => Honor Band 5 Akıllı Bileklik - Mavi 70 TL !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ordu İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Arkadaşlar herkese merhaba ,

Başlıkta da yazdığı gibi Honor Band 5 akıllı bilekliğim mevcut . 5 Mart 2020 tarihinde Hepsiburada'dan satın alınmıştır . Kutu içeriği kutusu herşeyi durmaktadır .
    Hiç bir sorunu kusuru yoktur . Pek kullanmıyorum o yüzden satışa çıkarıyorum .

Fiyat olarak = 70 TL düşünüyorum .

Fotoğraf isteyenler için whatsapp'dan anlık olarak atabilirim .
    Ulaşım İçin : 0546 - 738 - 76 - 06

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cikitare -- 12 Haziran 2021; 0:53:40 >

• Kardeş merde isen evine dön ailen merak edecek seni. Ben band fotolarını istemiyorum. Yeter ki sen evine dön.

Açıklama

Fotoları anlık olarak atabilirim demiş pm yazdım ama gün geçti hala cevap yok. Evde dedi de yani foto kalsın sen bu kadar dışarıda kalma evine dön....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qzerty

Kardeş merde isen evine dön ailen merak edecek seni. Ben band fotolarını istemiyorum. Yeter ki sen evine dön.

Açıklama

Fotoları anlık olarak atabilirim demiş pm yazdım ama gün geçti hala cevap yok. Evde dedi de yani foto kalsın sen bu kadar dışarıda kalma evine dön....

Ailem merak etmez 30 yaşındayım iki evim var bazen kendi evimde bazen ailemle kalıyorum .

Fotoları istiyorum diye mesaj atmışsınız , peşinden 2-3 tane soru işaretleri yollamışsınız , bende size bileklik evde eve geçince foto atayım dedim mesaj attım , o mesajıma hiç bir cevap atmayınca haliyle vazgeçtiniz sandım . Mesaja anında dönmedim diye soru işaretleri geliyor ama mesaj attığımda neden bir tamam bekliyorum falan yok .

Bir bekliyorum , tamamdır falan herhangi bir şey yazarsınız diye düşündüm hiç bir şey yazmayınca vazgeçti dedim haliyle .

• Allah helal mal hayırlı ömür versin. Niyetim olduğunu zaten yazmışım. Soru işaretleri sen cevap yazmadan önce satmaktan vaz mi geçtin.? Neden dönüş yapmadın diye? İlk mesajımı üzerinden ne kadar geçmiş acaba? Telefon numaramı zaten ilk mesajda yazmışım fotoğraf bekliyorum diye. Tekrar acaba ne mesajı bekliyorsun satıcı olarak?
    Çok geç cevap veriyorsun. Satmaktan vazgeçtin diye düşündüğüm için pm sildim.
    İyi satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı inerse alıcı olabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cuma günü arkadaşa yazdım, anlaştık, parayı gönderdim. Pazartesi kusura bakma, kardeşim kullanacak satmıyorum diye mesaj attı, iban istedi, parayı geri yolladı. Güven olarak sıkıntı yok ama şimdiye kadar hiç bir zaman parasını aldığım bir ürünü yollamamazlık yapmadım, yaptığı yanlıştı. İyi günler forum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.