Şimdi Ara

satılık her bütçeye zevke MÖNİTÖR (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
32
Favori
52.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yarın gelecek gibi, yarın görüşelim mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazandeveli

yarın gelecek gibi, yarın görüşelim mi?
    Olur hocam. Elimde bir tane 19.5 inç 1440x900 monitör var hatasız. Takas tarzı bir şey düşünür müsünüz? Tüm kabloları mevcut
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Kargosuna değmez. Aynı ilde olsaydık olabilirdi elbette.
  • 21,5 inç 1920x1080 monitör uygun fiyatlı monitör var mıdır
  • longwiev L kullanıcısına yanıt
    İlanda yazanlarım hariç hazır başka yok.
  • Merhaba hocam bana 21 inch full hd hdmi çıkışlı monitör lazim asus samsung lg marka çokta önemli değil ips led ekran teknolojisi farketmez uygun bir fiyata bulabilirmiyiz saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1920*1080p va ya da ips ekran monitör var mı hocam
  • 900-950 tl civarı 144 hz monitör arıyorum.
  • Dostum merhaba, Elinde ASUS marka 24" gsync ve freesync oyuncu monitörü varmı?
  • Arkadaşlar bu ara monitör piyasasında 2. El neredeyse sıfırı kadar rakamlara satılıyor. Eskisi gibi bol çeşit ürün çıkmıyor. Çıkanlar da sıfır parasına. Her istek için ayrı ayrı arama-tarama yapılıyor. Bulduklarımı ilgili olan kişiye iletiyorum. Bu ara biraz sabır. Bu dönemde geçecek elbette.
  • 2k Monitör bakıyorum rekabetçi oyun da oynadığım için 27 inch düşünüyorum bana önerebileceğiniz monitör var mıdır uygun fiyatlı ? RTX 3080 ve Ryzen 9 5900x ile kullanacağım
  • 144 Hz, 1ms, 24 inç monitörler var mı elinizde? Seçenekleri görebilir miyim?

edit: freesync/gsync uyumlu olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noir Guy -- 23 Aralık 2020; 13:52:20 >
  • 27" ips minimum 144hz 1ms monitör arıyorum var mıdır elinizde?
  • PANDEMİ- EBA- MİNİNG HERŞEY ÜST ÜSTE GELDİ. Ürün tedarikinde çok zorlanmaktayım. Eski bolluğu unutun.
  • HDMI çıkışlı monitör var mıdır hocam fiyatı uygun olsun yeter kalanı önemli değil

• 144hz 2k yada 60hz 4k arasında gitgel yasıyorum. Xbox series x icin monitor tavsiyeniz var mı ? 2500-3400TL aralığım var.

• Hayırlı satışlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

İşyerinde kullanmak üzere en az 22'' olacak tercihen 16:9 bir monitör arıyorum. İşimi görmesi, sıkıntısının olmaması yeterli. Ayıracak dev bir bütçem hiç yok, böyle 200-300 civarı bir şey ancak.

• 1400 tl max bütçe

Genelde LOL

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.